Logo
Menu

globbox

Globbox Dębica

Sprawdź ofertę GlobBox w Dębicy i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Dębica

GlobBox.net jest brokerem kurierskim, oferującym najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie nadawania i odbierania zarówno paczek krajowych jak i międzynarodowych. Firma skupia ponad 50 przewoźników. Umożliwia złożenie zamówienia w sieci stacjonarnych punktów, a także drogą elektroniczną, dając wybór firmy kurierskiej. Niewątpliwie kierując się komfortem Klientów dostosowała system pracy do oczekiwań i “szturmem” podbiła Polskę, zdobywając sympatię również pośród mieszkańców Dębicy. Na czym zatem polega tajemnica podboju serc mieszkańców Dębicy?

Nadaj przesyłkę z Globbox

Przesyłkę w GlobBox można nadać trzema kanałami do wyboru. Korzystając ze strony internetowej, w punkcie stacjonarnym lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 22 295 15 75. Decydując się na nadanie przesyłki przez stronę internetową należy w pierwszej kolejności wycenić przesyłkę. Podając kraj nadawcy i odbiorcy, wymiary, wagę oraz ilość i rodzaj przesyłek. W kolejnym etapie należy określić zawartość paczki. Potem dokonujemy wyboru dowolnego punktu GlobBox, do którego chcemy oddać przesyłkę lub ewentualnie zamawiamy kuriera pod wskazany adres. Po wprowadzeniu powyższych danych podajemy dokładne dane adresowe punktu nadania i doręczenia przesyłki oraz dane do kontaktu. Następnie należy dokonać wyboru metody płatności i sfinalizować transakcję. W ostatnim kroku wystarczy już tylko wydrukować list przewozowy i odnieść paczkę do wybranego punktu, w dogodnym dla siebie czasie lub oczekiwać wizyty kuriera pod wskazanym adresem. Decydując się na telefoniczne konsultant poprosi wówczas o podanie wszystkich informacji niezbędnych do złożenia zamówienia. Pomoże dokonać wyboru opcji nadania paczki i poinformuje, jak opłacić zlecenie. Po rozmowie otrzymasz SMS z numerem zamówienia. 

Potem wystarczy już tylko przygotować paczkę i odnieść do wybranego punktu GlobBox. W Dębicy i okolicznych miejscowościach punkty kurierskie brokera GlobBox zlokalizowane są między innymi: w galerii handlowej “Raj”, w punkcie “Trafiki”na ul. Rzeszowskiej 114, w punkcie pocztowym i kurierskim w Sędziszowie Małopolskim na ul. 3 maja 34a oraz w Ropczycach, w firmie FUH Comax Computers. Niewątpliwie wygodną opcją jest też zamówienia kuriera po odbiór paczki. Można to zrobić składając zamówienie online. Wystarczy wybrać powyższą opcję przy składaniu zamówienia. Po uregulowaniu płatności drogą internetową otrzymasz etykietę informacyjną lub list przewozowy co jest jednoznacznie potwierdzeniem otrzymania zlecenia przez kuriera. Globbox jako operator logistyczny skupiający ponad 50 firm kurierskich wynegocjował dla swoich Klientów atrakcyjne warunki cenowe za nadania. Reasumując, podejmując współpracę z przewoźnikami, wybiera tylko sprawdzone firmy kurierskie, z którymi negocjuje stawki cenowe jeszcze prze podjęciem współpracy, wybierając najkorzystniejsze oferty również na przesyłki międzynarodowe. Decydując się na rejestrację w systemie GlobBox, uzyskujesz informacje dotyczące opłaty za usługę już w trakcie wyceny. Dlatego możesz mieć pewność, że tani kurier Dębica jest dostępny zawsze z GlobBox. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Dębicy

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: