Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Cieszyn

Zamów kuriera UPS w Cieszynie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Cieszyn

Rynek kurierski przeżywa obecnie prawdzie oblężenie. Nakłada się na to przede wszystkim intensywny rozwój rynku e-commerce. Nie oznacza to jednak, że Klienci korzystają na równi z usług wszystkich przewoźników. Głównym kryterium wyboru Polaków, w tym także mieszkańców Cieszyna, jest łatwy dostęp do usług. Z tego też powodu jedną z najchętniej wybieranych firm kurierskich jest UPS, który utworzył sieć stacjonarnych punktów, obsługujących przesyłki. Punkty UPS Access Point zlokalizowane są w Cieszynie między innymi w punkcie paczkowym, pod adresem Lubarnia 47, na ul. Stawowej 19, w sklepie “Chorten”, w sklepie papierniczym “Wiola” na ul. Górny Rynek 10 oraz na ul. Górnej 21 w “Markecie Intermarche”.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłkę w UPS można również nadać elektronicznie. Poprzez stronę jednej z najlepszych platform transportowych – GlobKurier.pl. Wystarczy bowiem, po wejściu na stronę główną podać kraj nadania i odbioru przesyłki. Wprowadzić jej wymiary, wagę oraz podać liczbę paczek. Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę”, system wyświetli listę firm kurierskich do wyboru. Łącznie z podaniem indywidualnych cen za usługę. Jest to etap, w którym należy wybrać przewoźnika UPS. UPS, kierując się jak najszerszym ułatwieniem dostępu do swoich usług, utworzył przede wszystkim sieć stacjonarnych, drobnych punktów, obsługujących przesyłki – UPS Access Point. Są one rozmieszczone na terenie całego kraju, w lokalnych placówkach handlowych i usługowych.

Do dodatkowych świadczeń, z których Klienci chętnie korzystają, należą możliwość zamówienia kuriera po odbiór nadanej przesyłki, a także opcja zlecenia dostarczenia paczki do odbiorcy, w dzień wolny od pracy lub na konkretną godzinę. Oczywiście opcja monitorowania przesyłki, na każdym etapie jej podróży, jest w standardzie. Przesyłkę można śledzić na stronie internetowej Globkurier.pl. W ostatnich krokach należy uregulować płatność za zlecenie oraz wydrukować i nakleić na paczkę list przewozowy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Cieszynie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: