Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Cieszyn

Zamów kuriera DHL w Cieszynie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Cieszyn

Cieszyn to miasto położone w województwie śląskim, tuz przy granicach z Czechami, które otrzymało prawa miejskie w XIII wieku. Obecnie dzięki swojemu położeniu geograficznemu i przedsiębiorczości mieszkańców rozwija się bardzo dynamicznie. Mieszkańcy Cieszyna mogą nadawać przesyłki za pośrednictwem wielu firm kurierskich, jednak nie wszystkie z nich terminowo i na czas dostarczają paczki do odbiorców. W okolicach wiele osób poleca usługi firmy DHL – to sprawdzony tani kurier w Cieszynie, a także globalny lider w branży przewozowej – DHL świadczy usługi w 220 krajach, zatrudniając 350 pracowników na całym świecie.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wygodnie nadawać przesyłki prywatne lub firmowe w Cieszynie, zamów kuriera DHL za pomocą platformy Globkurier.pl. To szybki i wygodny sposób, zarówno jeżeli chcesz wysłać bliskim drobiazg na prezent, jak i gdy prowadzisz biznes i regularnie wysyłasz palety. To proste! Wystarczy wejść na stronę główną platformy i wypełnić formularz – cały proces odbywa się online, bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz się rejestrować na stronie – choć jest to korzystne zwłaszcza jeżeli często nadajesz paczki – możesz liczyć na promocyjne ceny i lepszą kontrolę nad swoimi przesyłkami. Za przesyłkę płacisz online – na przykład kartą lub przelewem. Zapakuj paczkę dbając o to, by jej zawartość nie rozwaliła się podczas transportu.

W tym celu użyj mocnych pudeł, a zawartość ułóż wewnątrz tak, by nie pozostawiać pustych przestrzeni. W celu unieruchomienia delikatnych przedmiotów użyj wypełnienia – mogą to być na przykład styropianowe kulki lub stare gazety. Całość sklej szeroką taśmą klejącą. Po przygotowaniu paczki przekaż ją kurierowi, który odbierze ją pod wskazanym przez Ciebie adresem. Możesz również również dostarczyć ją do wybranego punktu stacjonarnego w Twojej okolicy – w Cieszynie znajdziesz ich kilka. Mieszczą się równie w punktach takich jak sklepy Żabka czy salony InMedio czy stacje Shell, dlatego też wygodnie dostarczysz paczkę przy okazji zakupów lub w drodze do pracy. Paczę możesz śledzić wpisując jej numer na stronie Globkurier.pl.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Cieszynie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: