Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Cieszyn

Zamów kuriera w Cieszynie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Cieszyn

Kurier Poczty Polskiej w Cieszynie ma wyjątkowo atrakcyjną ofertę zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Możliwa jest maksymalna personalizacja usługi, szeroki wybór opcji dodatkowych, sposobów nadawania i odbierania paczek oraz stały kontakt z kurierem. Dzięki temu w czasie doręczania paczki zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Ponadto, Poczta Polska, ponieważ jest operatorem wyznaczonym, dociera w dosłownie każde miejsce na terenie kraju, niezależnie od jego położenia. Kurier Poczty Polskiej w Cieszynie ma wyjątkowo atrakcyjną ofertę zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Możliwa jest maksymalna personalizacja usługi, szeroki wybór opcji dodatkowych, sposobów nadawania i odbierania paczek oraz stały kontakt z kurierem. Dzięki temu w czasie doręczania paczki zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

GlobKurier.pl jest serwisem zintegrowanym z Pocztą Polską, dzięki czemu można w łatwy i szybki sposób złożyć zamówienie na usługę kuriera. Wystarczy wprowadzić w wygodny panel dane nadawcy i odbiorcy, wymiary i wagę paczki oraz wszystkie inne informacje potrzebne do jej dostarczenia, a następnie wydrukować list przewozowy i nakleić na przesyłkę, którą można zanieść w praktycznie dowolne, pobliskie miejsce lub przekazać kurierowi, który przyjedzie po nią do domu. Najczęściej Klienci decydują się na wybór jednej z dwóch usług Pocztex Express 24 h lub Pocztex Kurier 48 h. Wybierając jedną ze wspomnianych opcji, można liczyć na doręczenie paczki do odbiorcy w ciągu 24 lub 48 godzin od momentu nadania. Takie skrócenie czasu na realizację usługi sprawdza się świetnie w przypadku, w którym konieczne jest szybkie wysłanie ważnych dokumentów, życzeń lub prezentów. Zależnie od wybranego rodzaju usługi możliwe jest: sprawdzenie zawartości paczki w obecności kuriera, który w razie potrzeby spisze odpowiedni protokół. 

Inne opcje to wybranie dogodnych dla siebie godzin dostarczenia paczki lub uregulowanie należności za usługę kurierską oraz zawartość przesyłki kartą u kuriera. Ze względu na zmieniające się potrzeby Klientów korzystających z usług taniego kuriera Poczty Polskiej z Cieszyna, konieczne było maksymalne dostosowanie procedury nadawania i odbierania paczek do potrzeb Klientów.  Możliwe jest nadawanie i odbieranie nawet dużej ilości przesyłek z najbliższego punktu pocztowego. Korzystanie z wyjątkowo rozbudowanej sieci punktów odbioru, które umieszczone są w pobliżu sklepów Żabka, Biedronka, Avita, Lewiatan, stacji paliw Orlen, kiosków Ruch lub w formie wolnostojących automatów pocztowych. Nadawanie paczki przykładowo z domu lub punktu pocztowego, a następnie kierowanie jej do dowolnego, dogodnego punktu odbioru takiego jak Żabka czy Stacja Orlen.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Cieszynie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: