• globbox

  GlobBox Cieszyn

  Sprawdź ofertę GlobBox w Cieszynie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Cieszyn

  Popularność zakupów w sieci sprawiła, że obecnie większość z nas korzysta z usług kurierskich. Zarówno firmy wysyłające swoje produkty, jak i klienci wysyłający zwroty lub paczki prywatnie poszukują tanich rozwiązań. Jedną z firm, która współpracuje z kilkudziesięcioma przewoźnikami i dzięki temu może je zaoferować jest Globbox. Cieszyn jest miastem, którego mieszkańcy chętnie wybierają tego przewoźnika. Globbox to firma, która dynamicznie się rozwija i opiera swoje działanie na współpracy z największymi firmami kurierskimi. Dzięki temu posiada nie tylko bardzo rozbudowaną siatkę punktów nadawania i odbioru przesyłek, ale również szeroką ofertę. Znajdziemy w niej standardowe paczki krajowe w cenie od 11,99 zł oraz paczki międzynarodowe i wysyłke palet. Oferta Globbox jest więc dopasowana zarówno do potrzeb osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Z pomocą mieszkańcom Cieszyna przychodzi również internet. Wystarczy bowiem odwiedzić stronę internetową Globkurier.pl by nadać paczkę bez wychodzenia z domu. Na stronie wybieramy ofertę Globbox, podajemy wymiary oraz ciężar naszej przesyłki i otrzymujemy ofertę cenową. Po jej wybraniu podajemy adres nadania lub wybieramy punkt oraz informację o odbiorcy. To szybkie, proste i bezpieczne. Podobnie jak płatność za usługę oraz drukowanie dokumentów przewozowych. Warto wspomnieć również o tym, że za pośrednictwem Globkurier.pl możemy również sprawdzić co dzieje się z naszą przesyłką. Klienci otrzymują również powiadomienia. Jak widzisz oferta Globkurier.pl to prosty sposób na to, by wygodnie nadać paczkę z Globbox.

  Z racji tego, że Globbox to firma kurierska współpracująca z wieloma przewoźnikami oferuje bardzo atrakcyjne i wygodne dla klientów formy odbioru przesyłki. Możemy umówić się z kurierem na dowolną godzinę, odebrać paczkę w punkcie a nawet skorzystać z doręczenia w sobotę. Co jednak z nadawaniem przesyłki w Globbox? Mieszkańcy Cieszyna mogą zrobić to odwiedzając jeden z dwóch punktów działających na terenie miasta. Pierwszy z nich znajduje się na ulicy Librunia 28, drugi zaś w sklepie Max na ulicy Katowickiej 63. Co ważne, punkt ten jest otwarty nawet w niedzielę do godziny 12.00 dzięki czemu każdy klient może znaleźć czas na wysyłkę swojej paczki.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Cieszynie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: