Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Ciechocinek

Zamów kuriera UPS w Ciechocinku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Ciechocinek

W obecnych czasach wszyscy korzystamy z usług kurierskich. Na rynku działa obecnie kilkadziesiąt firm, które chcą przyciągnąć do siebie klientów. Daje nam to spore możliwości wyboru ale jednocześnie sprawia, że często nie wiemy, którą ofertę wybrać. Zależy nam bowiem nie tylko na niskiej cenie, ale również szybkiej dostawie. Wśród wielu firm, które mają naprawdę przystępną ofertę na uwagę zasługuje kurier UPS. Ciechocinek jest jednym z tych miast, w których firma ta działa bardzo prężnie. UPS to jedna z firm kurierskich, która może poszczycić się ponad stuletnim doświadczeniem na rynku. Powstała w Stanach Zjednoczonych w 1907 roku a obecnie swoim zasięgiem obejmuje ponad 200 państw. Od 2005 roku działa również na terenie Polski oferując swoim klientom przesyłki krajowe i międzynarodowe w przystępnych cenach. Wystarczy wspomnieć chociażby o tym, że za paczkę do 30 kg zapłacimy niespełna 20 zł.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wiemy już, że oferta kuriera UPS w Ciechocinku jest bardzo atrakcyjna cenowo. Jak jednak skorzystać z niej w sposób szybki i wygodny? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wykorzystaj możliwości jakie daje internet i zamów kuriera za pomocą platformy transportowej Globkurier.pl. Wystarczy, że wybierzesz przewoźnika a następnie skorzystasz z formularza automatycznej wyceny, w którym podajesz wymiary oraz wagę swojej przesyłki. Kurier UPS w Ciechocinku działa prężnie dbając o to, by klienci nie mieli problemów z nadawaniem przesyłek. Na terenie miasta znajdują się dwa punkty UPS Access Point, w których spotkamy się z profesjonalną obsługą.

Co więcej, punkt znajdujący się na ulicy Widok 40 otwarty jest aż do godziny 23:55 w dni robocze. Dzięki temu każdy mieszkaniec Ciechocinka może skorzystać z usług kuriera UPS w dogodnym dla siebie czasie. Warto wspomnieć również nieco o pracy kurierów. Doręczają oni paczki od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00. Następnie wybierasz opcję nadania (możesz udać się do punktu lub zamówić odbiór twojej paczki przez kuriera). Strona daje ci również możliwość skorzystania z dodatkowych usług czy ubezpieczenia a także monitorowania swojej przesyłki.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ciechocinku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: