Menu

kurier dpd

Kurier DPD Ciechocinek

Zamów kuriera DPD w Ciechocinku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Ciechocinek

Usługi kurierskie cieszą się obecnie olbrzymim powodzeniem, a ich popularność ciągle wzrasta. Intensywnie rozwija się także rynek kurierski. Powstają nowe firmy, które starają się pozyskać Klientów. Istniejące z kolei prześcigają się we wprowadzaniu nowych rozwiązań, które zapewniają Klientom wygodę i jednocześnie przysparzają nowych nabywców usług. Przewoźnikiem przodującym we wdrażaniu innowacji, dających wygodne rozwiązania dla osób nadających i odbierających przesyłki jest znana firma DPD. Jakie zatem rozwiązania DPD przygotowało dla mieszkańców Ciechocinka? Dla mieszkańców Ciechocinka DPD uruchomił sieć punktów obsługi przesyłek Pickup, które mieszczą się między innymi na ul. Broniewskiego 10 w Ciechocinku, Szkolnej 27C w miejscowości Raciążek i Toruńskiej 36B w Osieku. W punktach Pickup Klienci DPD mogą osobiście nadawać i odbierać paczki, w godzinach pracy poszczególnych placówek.

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kuriera DPD można zamówić korzystając ze strony www. przewoźnika lub za pośrednictwem jednej z najlepszych platform transportowych GlobKurier.pl. Z ekonomicznego puntu widzenia skorzystanie z usług GlobKurier.pl jest dużo lepszym i tańszym rozwiązaniem. Ponieważ stawki cenowe na platformie są nawet do 70% niższe od stawek obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Również sam proces nadawania przesyłek jest niesamowicie prosty. Wystarczy wejść na stronę Globkurier.pl. Intuicyjny panel platformy sam instruuje o kolejności kroków. W pierwszym etapie należy podać dane związane z przesyłką tzn. kraj nadania i odbioru paczki oraz jej parametry, czyli długość, szerokość i wagę oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę” ukaże się lista dostępnych firm kurierskich wraz z cenami za usługę.

Po wybraniu kuriera DPD należy wypełnić formularz zamówienia i określić zawartość przesyłki. Uzupełnić dane adresowe nadawcy i odbiorcy i zaznaczyć opcję zamówienia kuriera po jej odbiór oraz podać preferowany termin czasowy wizyty. W etapie końcowym należy już tylko opłacić usługę za pomocą przelewu, usługi pre-paid lub opcji płatności gotówką przy odbiorze. Potem należy już tylko przygotować przesyłkę, wydrukować i nakleić na paczkę list przewozowy i oczekiwać na wizytę kuriera. Klienci decydujący się na skorzystanie z platformy GlobKurier.pl, zyskują gwarancję niskich cen i wygodę nadania paczek bez wychodzenia z domu lub z biura. Dodatkowym atutem jest fakt, iż nie muszą się rejestrować na platformie ani zakładać konta.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ciechocinku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: