Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Ciechocinek

Zamów kuriera DHL w Ciechocinku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Ciechocinek

Konkurencja na rynku e-commerce jest bardzo duża. Klienci przebierają w ofertach. Kierują się po pierwsze jakością, ale i ceną, porównując także koszty wysyłki. Można je zminimalizować korzystając z usług kurierskich za pośrednictwem Globkurier.pl. Broker kurierski gwarantuje znacznie niższe stawki i inne udogodnienia. Jeśli prowadzisz działalność w Ciechocinku, to także możesz z nich skorzystać. Podpowiemy też, gdzie możesz nadać opłaconą przesyłkę. Polecamy punkty DHL POP. Dowiedz się, gdzie się znajdują i w jakich godzinach działają.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Niezależnie czy prowadzi się działalność gospodarczą w Ciechocinku, czy jest się osobą prywatną, która często wysyła paczki kurierem, warto skorzystać z punktów DHL POP. W ten sposób można wysyłać paczki wygodnie, kiedy się chce, w godzinach otwarcia punktów i nie trzeba oczekiwać na kuriera. Trzeba wiedzieć, że kurier DHL pracuje w godzinach od 8.00 do 18.00. Możliwe jest również zamówienie usługi w opcji dodatkowej w godz. od 18.00 do 22.00. Nie ma jednak bezpośredniego kontaktu telefonicznego z kurierem i trudno dowiedzieć się, o której dokładnie można się go spodziewać. Trzeba więc czekać. Zamiast tego można zamówić i opłacić kuriera online i wybrać punkt nadania, a następnie udać się do niego i zostawić paczkę, którą kolejnego dnia odbierze kurier. W Ciechocinku znajduje się 6 punktów DHL POP. Pięć z nich zlokalizowanych jest w sklepach Żabka. Są one czynne od godz. 6.00 do 23.00 od poniedziałku do niedzieli i w tych godzinach można nadawać i odbierać paczki. Sklepy z punktami DHL POP znajdziesz przy ul. Armii Krajowej 4, Zdrojowej 34, Zdrojowej 49, Polnej 14 oraz Al. 700-lecia 2. Ponadto jeden z punktów DHL POP znajduje się w sklepie EL SPORT przy ul. Władysława Broniewskiego 13. W tym miejscu możliwy jest wydruk etykiety. Można nadawać paczki o wadze do 31,5 kg i wymiarach do 120x60x60 cm. Jeśli chodzi o odbiór w punktach, to możliwe jest odebranie paczek o wadze do 25 kg i wymiarach do 80x60x60 cm.

Gdy chcesz zaoszczędzić na wysyłce towaru, dobrym wyborem będzie platforma dla usług kurierskich i przewozowych Globkurier.pl. Zatem zamów kuriera DHL na tej stronie. Tutaj stawki są negocjowane i można uzyskać wycenę nawet o 70% niższą niż u przewoźnika. Globkurier.pl obsługuje przesyłki krajowe i międzynarodowe. Aby nadać paczkę należy wypełnić dane dotyczące jej gabarytów, a także zaznaczyć ilość oraz kraj nadania i odbioru. Potem wystarczy kliknąć, by uzyskać wyniki. Wyświetlone zostają firmy kurierskie w kolejności od najtańszej do najdroższej za daną usługę. Na pierwszym lub jednym z pierwszych miejsc na pewno pojawi się DHL. Wystarczy wybrać jego ofertę i opłacić przesyłkę online. Potem można wydrukować list przewozowy i udać się do punktu. Po przekazaniu paczki pojawia się ona w systemie i można ją śledzić na swoim darmowym koncie w Globkurier.pl. Firmy mogą skorzystać z możliwości odroczonej płatności i zbiorczych faktur. Platforma udziela również wsparcia w procesie reklamacji usługi u przewoźnika, jeśli zajdzie taka potrzeba. To doskonała oferta zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ciechocinku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: