Menu

globbox

GlobBox Ciechocinek

Sprawdź ofertę GlobBox w Ciechocinku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Ciechocinek

GlobBox.net jest innowacyjną firmą świadczącą krajowe i zagraniczne usługi kurierskie na zasadzie brokera. Bowiem GlobBox współpracuje z ponad 50 przewoźnikami, obsługując punkty paczkowe rozmieszczone w ponad 5500 lokali. Punkty te mieszczą się w dużych miastach Polski, nieco mniejszych, takich jak Ciechocinek i w zupełnie małych miejscowościach. Taką strategią firma umożliwia szeroki dostęp do swoich usług.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

GlobBox Ciechocinek, to także możliwość nadawania przesyłek za pomocą sieci Internet. Paczkę można nadać dwoma kanałami. Przy użyciu strony brokera lub za pośrednictwem jednej z największych platform transportowych GlobKurier.pl. Korzystanie z obu możliwości jest bardzo proste i udostępnia usługę zmówienia kuriera po odbiór nadawanej przesyłki. Jednakże na korzyść wyboru nadania przesyłki w GlobBox.net, za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl, przemawia przede wszystkim brak wymogu obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Dodatkowym atutem korzystania z platformy GlobKurier.pl są niewiarygodnie niskie ceny za nadania. Celem zamówienia kuriera w GlobBox.net, za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl, wystarczy po wejściu na stronę główną, podać kraj nadania i odbioru przesyłki, jej parametry oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę” system rozwinie listę dostępnych przewoźników do wyboru.

Z listy tej należy wybrać firmę GlobBox, a następnie wybranego przewoźnika i zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. Ponieważ GlobBox nie jest przewoźnikiem i nie doręcza przesyłek, kurierzy realizujący zlecenia nadania, pracują w różnych godzinach, ustalonych w godzinach pracy konkretnych przewoźników. Koeljnym krokiem podczas skłądania zamóienia jest uzupełnienie danych adresowych i kontaktowych nadawcy i odbiorcy i opłacenie zamówienia. Do podstawowych atutów GlobBox.net, należą wysoka jakość usług, maksymalnie krótki czas dostaw przesyłek i ogromna dbałość o bezpieczeństwo. Mieszkańcy Ciechocinka mogą osobiście nadawać i odbierać przesyłki w punkcie paczkowym na ul. Zdrojowej 40. Punkt ten czynny jest od poniedziałku do czwartku, w godzinach 8.00-17.00 orz w piątki pomiędzy godziną 8.00 a, 13.00.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ciechocinku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: