• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Bolesławiec

  Zamów kuriera UPS w Bolesławcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Bolesławiec

  Bolesławiec w województwie dolnośląskim jest znany głównie z produkcji pięknej ceramiki, jednak w tym niedużym mieście działa również wiele innych biznesów. Z myślą o nich, jak i o ponad 38 tysiącach mieszkańców, w Bolesławcu działają liczne firmy kurierskie. Wśród nich znajduje się UPS, który zapewnia szybkie przewozy paczek w kraju i na świecie. Amerykański kurier specjalizuje się we wspieraniu firm z różnych branż, dlatego jego oferta jest elastycznie dopasowywana do potrzeb każdego klienta. 
  Kurier UPS na terenie Bolesławca oferuje możliwość nadawania i odbierania przesyłek z kilkunastu punktów w całym mieście. Paczki można odbierać w sklepach spożywczych, punktach usługowych i innych miejscach, które działają jako Access Point UPS. We wskazanych godzinach w każdym z nich przyjmowane są przesyłki krajowe, międzynarodowe i ekspresowe, które do odbiorcy docierają nawet w mniej niż 24 godziny. Punkty Access Point działają w Bolesławcu we wszystkie dni tygodnia od wczesnego ranka aż do wieczora. Godziny odbioru paczek są elastyczne, podobnie jak godziny doręczeń przesyłek przez kuriera bezpośrednio do domu. W ramach usługi My Choice odbiorcy decydują, o której i kiedy odwiedzi ich kurier. Ponadto usługa obejmuje możliwość przechowania paczki na czas urlopu odbiorcy i jej dostarczenia po jego zakończeniu.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Zamów kuriera przez globkurier.pl i oszczędzaj na przesyłkach! Platforma samodzielnie negocjuje ceny na usługi kurierskie dla wszystkich swoich klientów, dlatego ich koszt jest nawet do 70% niższy w porównaniu do standardowego cennika. Dzięki temu użytkownicy sporo oszczędzają bez względu na to, ile paczek wysyłają w miesiącu i jaki jest ich rodzaj. Przesyłki przygotowywane za pośrednictwem globkurier.pl można objąć dobrowolnym ubezpieczeniem od zagubienia lub zniszczenia w trasie. Użytkownik może również przygotować je do wysyłki za pobraniem.

  Globkurier.pl po dokonaniu płatności online automatycznie generuje poprawną etykietę przewozową, dzięki czemu ogranicza się błędy w transporcie. Gotową etykietę wystarczy przykleić do paczki i zgłosić się z przesyłką do punktu nadań lub zaczekać na wizytę kuriera. Co ważne, platforma globkurier.pl przyjmuje płatności odroczone w przypadku klientów biznesowych, a także umożliwia generowanie zbiorczych list przewozowych. Użytkownicy mogą również tworzyć listy stałych odbiorców, by jeszcze szybciej wysyłać towary do klientów lub kluczowych partnerów biznesowych.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bolesławcu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: