Menu

kurier dpd

Kurier DPD Bolesławiec

Zamów kuriera DPD w Bolesławiec korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Bolesławiec

Jesteś mieszkańcem Bolesławca i zastanawiasz się jaką firmę kurierską wybrać, by nie przepłacać a jednocześnie cieszyć się wysoką jakością usług? Na terenie tego miasta działa obecnie kilkanaście firm kurierskich, które posiadają bardzo atrakcyjną ofertę. Jedną z nich jest bez wątpienia kurier DPD. Bolesławiec jest miastem, którego mieszkańcy mogą wysyłać paczki zarówno stacjonarnie jak i online. Jak to zrobić? Przekonajmy się. Kurier DPD to jedna z międzynarodowych firm transportowych o ogromnym zasięgu. Swoje początki miała we Francji, jednak krajowe oddziały firmy znajdują się obecnie w 37 państwach europejskich, w tym również w Polsce. Firma DPD dynamicznie się rozwija kierując swoje usługi zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wciąż wprowadza nowe innowacje – przykładem może być np. DPD Food czyli usługa dla sklepów i restauratorów polegająca na szybkiej dostawie produktów spożywczych i posiłków. To co wyróżnia ofertę DPD to z całą pewnością szybki czas dostawy oraz bardzo dobre ceny.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurierzy DPD w Bolesławcu cieszą się sporym uznaniem klientów, którzy chętnie korzystają z ich usług. Nie jest to zresztą trudne, ponieważ na terenie miasta działają obecnie cztery punkty DPD PickUp, gdzie możemy szybko i sprawnie nadawać oraz odbierać przesyłki. Znajdują się one na ulicach Mickiewicza, Kubika i Łukasiewicza. Otwarte są nie tylko od poniedziałku do piątku, ale również w skróconym czasie w soboty. Dzięki temu nadanie przesyłki nie jest trudne. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że kurier DPD idzie z duchem czasu i nie musimy sami fatygować się do punktu. To kurier może odebrać naszą paczkę spod naszego domu. 

Wystarczy jedynie wykorzystać możliwości, które daje internet. Jak zamówić taniego kuriera w Bolesławcu? To bardzo proste. Musimy jedynie odwiedzić stronę internetową GlobKurier.pl. W witrynie wybieramy przewoźnika DPD, podajemy wymiary oraz wagę paczki a następnie klikamy opcję “wyceń”. Po otrzymaniu ofert przesyłki standardowej i ekspresowej wybieramy tę, która nam odpowiada i zamawiamy kuriera. To szybkie, proste ale również bardzo tanie. Oferta kuriera DPD w Bolesławcu zaczyna się bowiem od niespełna 12 zł za paczkę ważącą do 5 kg. Jak widzisz, kuriera DPD w Bolesławcu możesz zamówić łatwo i wygodnie za pośrednictwem internetu. Z rozwiązania tego korzysta wielu mieszkańców miasta. Ty również dołącz do tego grona i nie przepłacaj.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bolesławcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: