Menu

kurier InPost

Kurier InPost Bolesławiec

Zamów kuriera InPost w Bolesławcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Bolesławiec

W GlobKurier.pl umożliwiamy skorzystanie z usług wielu przewoźników dostarczających przesyłki na terenie Polski oraz za granicą. Jednym z nich jest InPost, dowożący przesyłki zarówno bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy, jak i od nadawcy do paczkomatu i odwrotnie. GlobKurier.pl to platforma, która ułatwia zamówienie kuriera oraz monitorowanie przesyłki aż po jej odbiór przez adresata. W dodatku oferujemy bardzo korzystne ceny. Nasze usługi to tani kurier w Bolesławcu oraz innych okolicznych miejscowościach. Bolesławiec to miasto znajdujące się w południowo-zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim. Położone jest stosunkowo blisko granicy z Niemcami i Czechami, a także w pobliżu tras łączących takie miasta jak Wrocław, Poznań czy Gorzów Wielkopolski. Liczy ponad 38 tysięcy mieszkańców i słynie przede wszystkim z wyrobów ceramicznych, choć znajduje się w nim także szereg innych zakładów przemysłowych. To wszystko sprawia, że wielu mieszkańców korzysta z usług firm kurierskich – również za pośrednictwem GlobKurier.pl.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłki są rozwożone przez kurierów InPost w Bolesławcu w dni robocze (poniedziałek-piątek) do godz. 17:00. W okresach przedświątecznych pracują oni dłużej, a paczki są dostarczane również wieczorami.InPost oferuje odbiorcom paczek dwie możliwości odebrania przesyłek w sytuacji, gdy kurier ich nie zastanie. Mogą skorzystać z opcji doręczenia kolejnego dnia – jeśli ona się nie powiedzie, paczka trafia do Punktu Obsługi Paczek (w Bolesławcu znajdują się w sumie 24 punkty oraz paczkomaty InPost). Może również zostać tam skierowana od razu; odbiorca ma wówczas trzy dni na jej odebranie. Aby ułatwić i usprawnić korzystanie z usług kuriera InPost w Bolesławcu powstał GlobKurier.pl – platforma umożliwiająca nadawanie przesyłek bez wychodzenia z domu oraz ich śledzenie na każdym etapie wysyłki. Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki któremu nie tylko sprawnie realizujemy zlecenia, ale i oferujemy wyjątkowo korzystne ceny – niższe nawet o kilkadziesiąt procent od tych, które można klienci uzyskują bezpośrednio u przewoźników. 

Dodatkowo stworzyliśmy szereg narzędzi, które znacznie poprawiają bezpieczeństwo i usprawniają proces nadawania. Aby skorzystać z naszych usług wystarczy kilka prostych kroków:1. Wypełnij formularz na stronie głównej, podając podstawowe informacje na temat przesyłki. Posłużą one do przygotowania wstępnej oferty.2. Wybierz spośród nich np. kuriera InPost. Następnie podaj dokładne dane potrzebne do realizacji zlecenia, zgodnie z instrukcjami w formularzu. Na tym etapie możesz wybrać także usługi takie jak dodatkowe ubezpieczenie, płatność za pobraniem czy dostarczenie w sobotę. 3. Na tej podstawie wygenerowana zostaje ostateczna cena usługi, którą możesz opłacić bezpośrednio u kuriera lub za pomocą płatności online.Od momentu nadania zarówno Ty, jak i odbiorca możecie śledzić przesyłkę w naszym aktualizowanym w czasie rzeczywistym systemie. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów skontaktuj się z nami – Twoim zleceniem zawsze opiekuje się nasz pracownik.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bolesławcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: