Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Bolesławiec

Zamów kuriera DHL w Bolesławiec korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Bolesławiec

Usługi kurierski i logistyczne to obecnie wyjątkowo kluczowa branża. Rozwija się wyjątkowo gwałtownie i zyskuje coraz więcej użytkowników. Aby móc się w niej efektywnie rozwijać, kluczowa jest elastyczność i obserwowanie potrzeb klientów. DHL uzyskał status lidera dzięki odpowiadaniu na oczekiwania rynku. Szeroka oferta kurier DHL pozwala zaspokoić potrzeby każdego klienta. Usługi są świadczone zarówno na terenie kraju, jak i w 220 innych państwach. Z najwyższej jakości usług mogą z powodzeniem skorzystać nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorstwa. DHL oferuje dostarczanie przesyłek o wadze zarówno poniżej jak i powyżej 31,5 kilograma, a także przesyłki kopertowe. Każda z nich może być dostarczona door to door. Dla pełnego zaspokojenia potrzeb klientów DHL wprowadził także usługi dodatkowe. Najważniejszą z nich jest możliwość otrzymywania powiadomień SMS oraz e-mail, ale również szybkie i wygodne przekierowywanie paczek do punktów DHL Parcel.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier Bolesławiec udostępnił mieszkańcom aż 19 wygodnych punktów nadawania i odbioru paczek. Zlokalizowane są one przy popularnych sklepach dyskontowych, dzięki czemu mieszkańcy okolicznych osiedli mogą wygodnie skorzystać z usług DHL podczas robienia codziennych zakupów. Dzięki komfortowym godzinom otwarcia, klienci nie muszą dopasowywać planu dnia do konieczności nadania lub odebrania paczki. Kurier DHL Bolesławiec zapewnia swoim klientom dostawę paczek o rozmiarze nieprzekraczającym 31,5 kilograma w następnym dniu roboczym. Dostępne są opcje zapewniające dostawę do godziny 9 lub 12. W przypadku przesyłek o większym gabarycie okres dostawy wydłuża się do dwóch dni roboczych. 

Możliwe jest jednak skorzystanie z trzech wariantów czasowych. Paczka może zostać dostarczona w godzinach porannych, popołudniowych pomiędzy 12 a 22 oraz wieczornych, po 22. Punkty DHL Parcel są czynne między godziną 8 a 18. Na stronie GlobKurier.pl jest opcja zamów kuriera. Powala ona na szybkie i proste wysłanie paczki. Wystarczy wykonać jedynie kilka prostych kroków. Pierwszym z nich jest przygotowanie i zmierzenie przesyłki. Następnie należy podać podstawowe dane, takie jak adres nadawcy i odbiorcy, wagę oraz rozmiar paczki. Dzięki temu można szybko wyliczyć koszt transportu. Trzecim etapem jest wybranie przewoźnika. Wtedy wystarczy już jedynie wypełnić formularz oraz czekać na kuriera. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bolesławiec

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: