Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Ciechanów

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Ciechanowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.                                                                                      Sprawdź najlepsze opcje!

 

Kurier Poczta Polska Ciechanów

Kurier Poczty Polskiej to bardzo popularna usługa tego przewoźnika, i jednocześnie najszybsza. Dzięki temu, że placówki Poczty znajdują się w każdym mieście, odbiór przesyłek i korzystanie z jej usług jest bardzo łatwe. GlobKurier.pl to platforma, dzięki której zamówienie kuriera w Ciechanowie i innych miastach staje się jeszcze prostsze i wygodniejsze. Z nami nadasz paczkę bez wychodzenia z domu, korzystając z nowoczesnych narzędzi gwarantujących bezpieczeństwo przesyłki na każdym etapie realizacji zlecenia. Położony około 100 km od Warszawy Ciechanów to istotny ośrodek przemysłowy. Mieszka w nim około 43 tysięcy osób. Przesyłki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej docierają do odbiorców sprawnie dzięki pracy siedmiu urzędów pocztowych znajdujących się w tym mieście. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier Poczty Polskiej w Ciechanowie to w istocie dwa rodzaje usług: – Pocztex Kurier 48 dostarczający przesyłki w ciągu trzech dni od nadania, – Pocztex Express 24, który dostarcza paczki znacznie szybciej, nawet w ciągu doby od nadania.Przesyłki rozwożone są w dni robocze (od poniedziałku do piątku) między 8:30 a 17:30. W sytuacji, w której kurier nie zastanie adresata, zostawia awizo z datą, godziną oraz oznaczeniem placówki, w której paczka będzie czekać na odbiór. Odbiorca ma na to 14 dni roboczych. Po upływie tego czasu przesyłka zwracana jest do nadawcy. Zamówienie kuriera w Ciechanowie za pomocą GlobKurier.pl jest bardzo proste. Dotyczy to również usług Poczty Polskiej. Dzięki naszym systemom przesyłkę można nadać w kilka minut, w całości przez Internet, w kilku prostych krokach: 1. W formularzu na naszej stronie internetowej podaj podstawowe dane takie jak wymiary oraz waga paczki, a także informację o tym skąd i dokąd ma trafić.

Na tej podstawie tworzymy wycenę i porównanie ofert nawet kilkudziesięciu przewoźników. 2. Wybierasz spośród nich taką, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom – z szybką dostawą, niską ceną lub dodatkowymi usługami. 3. Wypełniasz drugi formularz, w którym podajesz dane niezbędne do wysyłki takie jak adres, deklaracja zawartości oraz informacje o korzystaniu z takich opcji jak płatność za pobraniem lub konkretne godziny odbioru i dostawy.4. Całość możesz opłacić online lub zadeklarować płatność gotówką – w tym drugim przypadku płacisz kurierowi, który przyjedzie po Twoją przesyłkę w umówionym terminie. Korzystając z GlobKurier.pl zyskujesz nie tylko najwyższej jakości usługi. Dzięki naszemu doświadczeniu i długoletniej współpracy z firmami kurierskimi negocjujemy dla naszych klientów stawki niższe nawet o 70% od tych, które mogą oni uzyskać bezpośrednio u przewoźnika.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ciechanowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: