• globbox

  Globbox Ciechanów

  Sprawdź ofertę GlobBox w Ciechanowie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Ciechanów

  Ciechanów, miasto liczące ponad 44.tys. mieszkańców, którzy podobnie jak większość Polaków przeniosła swoje zakupy do wirtualnego świata. Przełożyło się to jednocześnie na wzrost zapotrzebowania na usługi kurierskie. Świadczone w wysokim standardzie i przy atrakcyjnej cenie. Jednakże samodzielne poszukiwanie kandydatów idealnych zajmuje wiele czasu.Zatem dużo łatwiejszym i szybszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pośrednictwa brokera kurierskiego. Jednym z najczęściej wybieranych operatorów logistycznych jest GlobBox.Firma, która w tempie “torpedowym” buduje coraz silniejszą pozycję w Polsce. Jakimi rozwiązaniami “kupuje” serca mieszkańców Ciechanowa i całej Polski?

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  GlobBox jest brokerem kurierskim, który oferuje nowoczesne i dostosowane do oczekiwań Klientów rozwiązania logistyczne. Po pierwsze koncentruje w jednym miejscu ponad 50 przewoźników, dając tym samym swoim Klientom możliwość wyboru ulubionej firmy kurierskiej. Po drugie zapewnił prosty dostęp do swoich usług, tworząc sieć partnerskich punktów paczkowych na terenie całej Polski.Ponadto stworzył kilka kanałów nadawania przesyłek, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem Klientów brokera i przyśpieszyło proces pozyskiwania nowych Klientów. Dodatkowo w sytuacjach “awaryjnych”, gdy paczka nie dociera do odbiorcy na czas bądź zaginie w podróży, Klienci brokera mają pełne wsparcie pracowników firmy, w całym procesie procedury reklamacyjnej. Fakt ten dowodzi, iż jest to firma godna zaufania. Mieszkańcy Ciechanowa mają do dyspozycji punkty paczkowe zlokalizowane między innym:w “Trafice” na ul. Armii Krajowej 15, w Glinojecku, na ul. Ciechanowskiej 16 w Biurze ubezpieczeniowym i w Mławie na Al. Józefa Marszałka Piłsudskiego 39a. Zlecenie na nadanie paczki w GlobBox można złożyć drogą telefoniczną, dzwoniąc pod numer: 22 295 15 75. Konsultant po uzgodnieniu wszystkich niezbędnych szczegółów związanych z paczką, złoży w Państwa imieniu zamówienie, czego potwierdzeniem będzie otrzymanie SMS-a z numerem zamówienia. Przekazanie przesyłki do wybranego punktu paczkowego kończy proces nadawania. Decydując się na nadanie paczki drogą elektroniczną można wybrać opcję zamówienia kuriera po jej odbiór. 

  W pierwszym kroku, celem wyceny paczki, system poprosi o podanie rodzaju przesyłki, jej wymiarów, wagi oraz ilości paczek. Do wyceny wymaganym jest też podanie kraju nadania i odbioru paczki. Po wycenie i opłaceniu usługi, system poprosi o wybór opcji dostawy przesyłki. Jest to etap, w którym można zamówić kuriera na wskazany adres lub wybrać dowolny punkt paczkowy do którego zostanie dostarczona przesyłka. Decydując się na zamówienie kuriera, należy wybrać z listy wykonawcę usługi. Po dokonaniu wyboru, otrzymasz drogą elektroniczną, potwierdzenie otrzymania zlecenia przez kuriera w postaci etykiety informacyjnej lub listu przewozowego. W dalszej kolejności wystarczy już przygotować paczkę do wysyłki, nakleić wydrukowany list przewozowy i oczekiwać na kuriera. Ponieważ GlobBox jest brokerem kurierskim i współpracuje z ponad 50 przewoźnikami. Oferuje zatem szeroki wachlarz wyboru pośród firm kurierskich. Ponadto firma obsługuje przesyłki krajowe i międzynarodowe. Dodatkowo GlobBox udostępnił szereg prostych kanałów dostępu do swoich usług, zapewniając swoim Klientom komfort nadawania i odbierania przesyłek w wygodny sposób i o dogodnej porze. I co najważniejsze jako broker kurierski, GlobBox bardzo ostrożnie dobiera partnerów logistycznych wybierając tylko i wyłącznie sprawdzone firmy. Dodatkowo przed zawarciem umowy o współpracy, GlobBox z każdą firmą negocjuje stawki cenowe, by móc zaproponować swoim Klientom naprawdę niskie ceny za nadania. Zatem śmiało można pokusić się o wniosek, że tani kurier Ciechanów jest zawsze dostępny z GlobBox. 

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ciechanowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: