Menu

kurier InPost

Kurier InPost Ciechanów

Zamów kuriera InPost w Ciechanowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Ciechanów

Szalejąca na świecie pandemia oraz wygoda jaką daje Internet, przełożyły się na wzrost popularności robienia zakupów online. Sytuacja taka wpłynęła również korzystnie na rozwój branży kurierskiej. Powstało wiele nowych firm, zajmujących się doręczaniem przesyłek. Natomiast “istniejący ”gracze prześcigają się w innowacjach, mających na celu zapewnienie jak największej wygody dla Klientów oraz szerokiego i prostego dostępu do usług. Jedną z firm, która zapoczątkowała wdrażanie nowatorskich rozwiązań jest InPost. Przewoźnik wychodząc naprzeciw zwiększającym się oczekiwaniom Klientów, rozbudował system pracy. Zapewniając tym samym swoim Klientom komfort nadawania i odbioru paczek, w porach dnia najbardziej dla nich dogodnych. Ponadto przewoźnik zadbał o swoją obecność zarówno w wielkich miastach jak i nieco mniejszych takich jak Ciechanów. InPost nie zlekceważył też potęgi wirtualnego świata i zapewnił wielokanałowy dostęp do swoich usług również internautom. Jak zatem klaruje się dostęp do usług przewoźnika w Ciechanowie? 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

InPost jako jeden z pierwszych przewoźników stworzył dla swoich Klientów sieć drobnych placówek obsługujących nadania i odbiory paczek, tzw. punktów POP. Uruchomił też siatkę paczkomatów, czynnych przez całą dobę. Zapewniając tym samym swobodny dostęp do swoich usług. Ponieważ przewoźnik zadbał o swoją obecność w wielkich i mniejszych miastach i jego usługi są ”na wyciągnięcie ręki, stał się jedną z chętniej wybieranych firm kurierskich. Oczywiście tradycyjny sposób doręczania przesyłek jak najbardziej nadal funkcjonuje. Kurierzy InPost dowożą paczki bezpośrednio do odbiorców, w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00. Nowością natomiast, która na chwilę obecną jest jeszcze dostępna tylko dla wybranych miast, jest możliwość nadawania paczek z terminem dostarczenia do odbiorcy w sobotę, najpóźniej do godziny 17.00. Wpływ na wzrost popularności firmy ma też intensywna praca nad rozwojem internetowych kanałów dostępu, umożliwiających nadawanie paczek bez konieczności wychodzenia z domu czy z firmy. Bowiem na chwilę obecną możliwość składania zamówień on-line jest już możliwa na trzy sposoby. Poprzez stronę www. przewoźnika, przez obecność firmy w e-sklepach, a także poprzez współpracę z brokerami kurierskimi. Dla mieszkańców Ciechanowa zostały uruchomione placówki POP własne oraz partnerskie, a także paczkomaty. Znajdują się one między innymi: na ul. Kopernika 2a, Warszawskiej 33. Śląskiej 10, Niechockiej 5, Sienkiewicza 6, Narutowicza 14, Ściegiennego 9, 17 Stycznia 60b, Kicińskiego 21/23, Gostkowskiej 39l i na ul. Granicznej 23. 

Wszystkie punkty POP jak i paczkomaty obsługują zarówno odbiory jak i nadania przesyłek. W dbałości o komfort Klientów, InPost umożliwił także możliwość nadawania przesyłek online, z opcją zamówienia kuriera po jej odbioru. Przy czym od razu należy zaznaczyć, że pod kątem finansowym, korzystanie z pośrednictwa platformy jest dużo bardziej opłacalne. Wnika to z faktu, że GlobKurier.pl, proponuje swoim Klientom ceny za nadania, niższe nawet o 70% od stawek cenowych obowiązujących bezpośrednio u przewoźników. Ponadto platforma zapewnia szeroki wybór pośród firm kurierskich, nie wymaga też obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Nie pobiera żadnych dodatkowych opłat ani abonamentów. Jest zatem jednym z najtańszych rozwiązań w zakresie wysyłki paczek na rynku. System platformy jest bardzo intuicyjny i praktycznie “sam prowadzi przez wszystkie etapy” składania zamówienia. Wystarczy wejść na stronę globkurier.pl. W pierwszej kolejności wyceniamy przesyłkę, podając adres nadania i odbioru paczki, wymiary, wagę oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę ”Wyceń przesyłkę” ukaże się lista firm kurierskich do wyboru. W kolejnym kroku wystarczy już tylko wybrać InPost i opłacić usługę. Potem pozostaje już tylko wydrukowanie listu przewozowego, przygotowanie paczki i oczekiwania na kuriera. Klienci firmowi, którzy podejmą decyzję o rejestracji i założeniu darmowego konta na platformie, zostaną mile zaskoczeni mnogością funkcjonalności, które przyczyniają się do znacznego skrócenia czasu poświęconego na nadanie przesyłek.   

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ciechanów

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: