Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Ruda Śląska

Zamów kuriera  w Rudzie Śląskiej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Ruda Śląska

Dziś zakupy online są codziennością. Większość Polaków decyduje się na tę wygodną alternatywę dla tradycyjnej formy robienia zakupów. Aby wysyłanie i dostarczanie przesyłek zamawianych internetowo było sprawne, powstała nowoczesna usługa ORLEN Paczka, która działa na terenie całej Polski i sprawia, że każda przesyłka dotrze do miejsca docelowego sprawnie i bezpiecznie. Przekonaj się, jakie to proste. Wiemy, że pęd życia sprawia, że mamy coraz mniej czasu na codzienne czynności i szukamy rozwiązań, które będą szybkie i wygodne. Z myślą o najbardziej wymagających osobach powstała nowoczesna usługa kuriera ORLEN Paczka, która działa na terenie całej Polski. Dziś można z niej skorzystać w ponad 6000 miejscach. Są to nowoczesne automaty na paczki i stacje paliw ORLEN, które czynne są przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Zależy nam na tym, aby każda osoba, która zamawia online bądź sprzedaje, była jak najbardziej zadowolona z usług dostawy paczki. Dlatego naszym priorytetem jest czas i bezpieczeństwo. W związku z tym każde zamówienie dociera do punktu odbioru w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych, a do automatu paczkowego już kolejnego dnia po dokonaniu zamówienia. Masz aż 3 dni na odbiór przesyłki. Jeśli nie zdążysz, wystarczy, że skorzystasz z dedykowanej aplikacji mobilnej i przedłużysz ten termin o jeden dzień.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nasza usługa kuriera ORLEN Paczka działa na terenie całej Polski. Znajdziesz ją także w Rudzie Śląskiej. Automaty paczkowe znajdują się w różnych miejscach – nawet na osiedlach. Wszystko po to, by zapewnić każdej osobie maksymalną wygodę. Rozwijamy się i nieustannie podwyższamy poprzeczkę, by być w pobliżu każdego potencjalnego klienta. Na chwilę obecną w Rudzie Śląskiej można skorzystać z 4 punktów, z czego 3 czynne są przez całą dobę i przez cały tydzień. Wybierz najbardziej optymalną dla siebie formę i odbierz paczkę z miejsca, które jest najbliżej Ciebie.

Tani kurier Ruda Śląska – brzmi jak wyzwanie? Nie dla nas. Współpracujemy również z portalem Globkurier.pl, przy pomocy którego możesz samodzielnie nadać paczkę – szybko i w atrakcyjnej cenie. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy specjalny zrabatowany cennik. Samo złożenie zamówienia jest banalnie proste. Wejdź na stronę kuriera i określ wymiary oraz wagę paczki. Następnie wybierz usługę ORLEN Paczka. Wypisz formularz zamówienia, opłać przesyłkę i przejdź się do najbliższego punktu RUCH, by nadać paczkę. Nie musisz podawać danych, wystarczy numer telefonu i gotowe.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rudzie Śląskiej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: