Logo
Menu

kurier InPost

Kurier InPost Ruda Śląska

Zamów kuriera InPost w Rudzie Śląskaiej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Ruda Śląska

Kurier InPost Ruda Śląska – wygodne nadawanie przesyłek dla firm z branży e-commerce. Korzystając z taniego kuriera, można wysyłać paczki w najbardziej odległe rejony Polski. Najbardziej korzystną ofertę pod tym względem ma InPost, który dysponuje ogromną siecią paczkomatów w każdym mieście. Jednym z miast, gdzie można znaleźć ponad 50 punktów nadania i odbioru jest Ruda Śląska. Aby zrealizować usługę nadania można udać się do punktu samodzielnie, albo zamówić kuriera InPost, który odbierze paczki z dowolnego miejsca w Rudzie Śląskiej. Warto w tej sytuacji skorzystać z usług platformy Globkurier.pl. Kurier InPost Ruda Śląska – jakie przesyłki można wysyłać paczkomatem, a jakie kurierem?  Bez wątpienia kurier InPost ma bardzo szeroką i wygodną dla klientów ofertę. Nie trzeba nawet samodzielnie udawać się do paczkomatu, zwłaszcza gdy ma się do wysłania kilka przesyłek. Można zamówić kuriera pod wskazany adres, który odbierze paczki i umieści je w wybranym paczkomacie, skąd rozpoczną swoją drogę do adresata. Oczywiście nie każdą przesyłkę można wysłać paczkomatem. Musi mieć ona wymiary takie, by zmieściła się chociaż do największej skrzynki. Maksymalna wysokość takiej paczki to 41 cm, szerokość – 38 cm i długość – 64 cm. Nie może być też cięższa niż 25 kg. Paczki większe do 220 cm sumy wymiarów, a także do 30 kg odbierane są przez kuriera InPost w Rudzie Śląskiej, który realizuje usługę od drzwi do drzwi.                        

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Maksymalna waga paczki dla firm nie może przekroczyć 50 kg. Cięższe dostawy realizowane są na paletach. Warto podkreślić, że usługa kuriera i paczkomatów jest ze sobą ściśle powiązana. Jeśli nie uda się dostarczyć paczki pod drzwi, kurier zostawia ją w najbliższym punkcie odbioru, a odbiorca otrzymuje awizo czy też SMS z powiadomieniem. Zawsze na odbiór paczki jest 48 godzin. Może być to nieco więcej, jeśli kurier nie dotarł jeszcze do wybranego paczkomatu lub punktu odbioru. W Rudzie Śląskiej jest ponad 50 punktów nadania i odbioru InPost, a liczba ta ciągle rośnie. Tani kurier – Ruda Śląska to miasto, gdzie takiego znajdziesz! Zamów kuriera InPost za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. Możesz liczyć na najlepsze ceny i pełne wsparcie w zakresie przesyłki i reklamacji towarów. Za pośrednictwem platformy możesz wysyłać do 100 paczek, a także generować zbiorowe listy przewozowe. To niezwykle wygodne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców z branży e-commerce.

Możesz liczyć na ubezpieczenie paczki do 200 zł za darmo, a także wsparcie w przypadku konieczności reklamacji usługi z powodu zniszczonego przy transporcie towaru. Wycena przesyłki w Globkurier.pl jest bardzo szybka. Wystarczy wpisać gabaryty paczki i jej wagę. Po wyborze InPost decydujesz się na paczkomat lub kuriera. Następnie opłacasz usługę i na koniec drukujesz listy przewozowe. Musisz pamiętać o właściwym przygotowaniu paczek do odbioru przez kuriera. Muszą być szczelnie zapakowane. W przypadku szczególnie kruchych przedmiotów, np. szklanych radzimy zastosować wypełnienie z poliuretanu, a także dodatkowe ostrzeżenie typu: “Uwaga szkło”. W ten sposób kurier będzie wiedział, że musi ostrożniej obchodzić się z przesyłką. Nawiązanie współpracy z Globkurier.pl gwarantuje możliwość integracji usługi ze stroną sklepu internetowego.          

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rudzie Śląskiej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: