Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Ruda Śląska

Zamów kuriera w Rudzie Śląskiej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska to miasto położone na Górnym Śląsku, w województwie śląskim. Powstało z połączenia miast Ruda i Nowy Bytom. Znajduje się w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Przez Rudę Śląską przebiega również autostrada A4 oraz Drogowa Trasa Średnicowa, co pozytywnie wpływa na rozwój wielu branż w tym regionie.Na terenach wzdłuż Drogowej Trasy Średnicowej z inicjatywy władz Rudy Śląskiej i Świętochłowic powstał Śląski Park Przemysłowy. W jego ramach powstał również Inkubator Innowacji Technologicznych i Usługowych „Architektura i Budownictwo”, który skierowany jest przede wszystkim do rozpoczynających swoją działalność architektów i budowlańców. Kurier w Rudzie Śląskiej to często wybierana usługa pośród mieszkańców tego miasta. Choć na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego skorzystać można z ofert kilku firm kurierskich, największą popularnością cieszą się usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. W Rudzie Śląskiej działa 16 oddziałów Poczty Polskiej, w których można odebrać bądź nadać przesyłki kurierskie. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Pocztex Ekspres 24 to usługa, dzięki której adresat może otrzymać swoją przesyłkę już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Dodatkowo można zdecydować się na opcję dodatkową, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wybraną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Usługa Pocztex Kurier 48 z kolei umożliwia dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Rudzie Śląskiej z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Ruda Śląska to usługa, która cieszy się popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firmowych. 

Chcąc nadać paczkę Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy wejść na stronę  GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz do jej wyceny. W odpowiednich polach należy wpisać wagę, wymiary oraz liczbę paczek. Na tym etapie można też wykupić jedną z dostępnych opcji dodatkowych. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i wypełnić niezbędne dane adresowe odbiorcy i nadawcy. Na każdym etapie transportu obie strony mogą śledzić aktualne położenie nadanej przesyłki. Korzystanie z serwisu GlobKurier.pl to gwarancja najniższych cen, najlepszych przewoźników i terminowego dostarczania przesyłek. Duży wybór firm kurierskich, atrakcyjne ceny i różnorodność ich usług to znak rozpoznawczy tego pośrednika.           

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rudzie Śląskiej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: