• globbox

  GlobBox Ruda Śląska

              Sprawdź ofertę GlobBox w Rudzie Śląskiej i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

   

  GlobBox Ruda Śląska

  Przekonaj się, jak łatwo możesz nadawać i odbierać przesyłki, dzięki usłudze Globbox. Ruda Śląska jest jednym z miast, gdzie dostępna jest sieć punktów paczkowych, gwarantująca szybkie nadania w dogodnym terminie, a także najlepsze ceny i wysoką jakość usług. Warto dowiedzieć się więcej, jak Globbox funkcjonuje w Rudzie Śląskiej, a ponadto jakie są możliwości nadawania przesyłek. Globbox Ruda Śląska – nadawaj i odbieraj wygodnie w jednym z punktów w mieście.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  W Rudzie Śląskiej znajdziesz kilka punktów nadania i odbioru Globbox. Jeden z nich znajduje się na Placu Jana Pawła II 3A. W tym miejscu paczki można nadawać od poniedziałku do soboty. W poniedziałki, wtorki, środy i piątki jest otwarty w godzinach od 8.00 do 17.00, a we czwartki od 8.00 do 18.00. Z kolei w soboty można nadawać przesyłki w godz. od 9.00 do 13.00. Punkt nadania zlokalizowany jest także przy ul. Nadurnego 38 b. Paczki można nadawać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 i w soboty – od 9.00 do 13.00. Kolejny punkt zlokalizowany jest przy ul. Joanny 20. W tym miejscu nadasz paczkę w godz. od 7.00 do 22.00, od poniedziałku do soboty, a w niedzielę od 8.00 do 22.00. Jest to zatem najdłużej czynny punkt Globbox w Rudzie Śląskiej. Możesz nadać paczkę, w przypadku której łączna suma wymiarów nie przekracza 210 cm. Nie może być także cięższa niż 30 kg. W specjalnej ofercie dla firm, Globbox oferuje również przesyłanie towarów w paczkach do 50 kg. Dla większych należy zastosować palety. Przesyłkę przed nadaniem trzeba odpowiednio zabezpieczyć, tak by nic z niej nie wystawało, a jedocześnie rzeczy znajdujące się wewnątrz, były ochronione przed uszkodzeniem. Tu w sposób szczególny polecane jest wypełnienie styropianowe. Nadaj przesyłkę w Globbox i zamów kuriera – przekonaj się, jak szybko dotrze do adresata. 

  Czy wiesz, że Globbox niemal 100% swoich przesyłek dostarcza w ciągu jednego dnia roboczego? Pozostałe są dostarczane w ciągu dwóch dni. To doskonały wynik, dlatego nadaj przesyłkę i zamów kuriera. Przekonasz się, jak szybko paczka może dotrzeć do adresata. Na samy początku musisz jednak zarejestrować się na stronie: www.globbox.net. W dalszej kolejności możesz już dokonać skutecznej wyceny przesyłki i wybrać najtańszą ofertę. Musisz zatem na samym początku określić rodzaj przesyłki, a także jej dokładne wymiary i wagę oraz kraj nadania i odbioru. Tani kurier w Rudzie Śląskiej może również dostarczać przesyłki międzynarodowe, to znaczy przekazywać je z punktów Globbbox do transportu lotniczego. Co bardzo istotne Globbox wychodzi na przeciw potrzeb przedsiębiorców oferując odroczone terminy płatności, zbiorcze faktury, jak również śledzenie przesyłek. W dodatku może pomóc w procesie reklamacji usługi, jeśli ta nie zostanie zrealizowana, np. z powodu zniszczenia paczki. Nie trzeba samodzielnie nadawać paczek w Globbox, bo dostępny jest także kurier. Jeśli zostanie zamówiony do godz. 11, to odbierze paczki jeszcze tego samego dnia. Dobra logistyka sprawia, że dzięki Globbox przedsiębiorcy mogą spełniać oczekiwania swoich klientów, co do szybkości dostarczenia towarów.                      

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rudzie Śląskiej

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: