Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Leszno

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Lesznie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Leszno

W Lesznie, siódmym pod względem liczby mieszkańców miastem w województwie wielkopolskim jedną z najbardziej poszukiwanych obecnie usług są świadczenia przewozowe. Duży wpływ na taką sytuację ma wzrost popularności zakupów online oraz progresywne nastawienie do jakości wykonywanych usług. Która z firm kurierskich może się zatem pochwalić wzrastającą popularnością wśród mieszkańców Leszna?  Bezsprzecznie prym wiedzie stosunkowo “młody “przewoźnik jakim jest Orlen Paczka. Z czego zatem wynika zaufanie do tego przewoźnika? Dlaczego jest jedną z chętniej wybieranych firm kurierskich? Firma zapracowała sobie na swoją popularność przede wszystkim dostosowaniem systemu pracy do oczekiwań Klientów. Dlatego przewoźnik uruchomił sieć drobnych placówek własnych i partnerskich, zajmujących się obsługą przesyłek. Uruchomił też i nadal intensywnie rozwija siatkę automatów paczkowych, czynnych przez całą dobę. Oczywiście paczki dostarczane są też tradycyjnie, przez kurierów, bezpośrednio do odbiorców, w dni robocze pomiędzy godziną 8.00, a 18.00. Innowacyjnym rozwiązaniem wprowadzonym przez Orlen Paczkę jest wydłużony termin odbioru przesyłek do 3 dni. Komfortem natomiast możliwość przedłużenia tego terminu dodatkowo o 1 dzień, przy użyciu aplikacji mobilnej. Czynnikiem wyróżniającym firmę na tle konkurencji jest też wyjątkowo krótki termin doręczeń. Bowiem przesyłki dostarczane są do odbiorców w ciągu 1-2 dni roboczych. Natomiast do automatów paczkowych nawet już następnego dnia. Ponadto przewoźnik zadbał też o swoją obecność w Internecie. Jest bowiem dostępny na swojej stronie www., a także w e-sklepach i  na platformach transportowych takich jak znany i ceniony GlobKurier.pl

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Mieszkańcy Leszna mogą nadawać i odbierać przesyłki w punktach zlokalizowanych między innymi: na ul. Okrężnej 10a, Narutowicza nr. 16 i nr.29a, Niepodległości nr. 33 i nr. 49c, Wiejskiej 15, Włodarczaka 7, Al. Konstytucji 3 Maja 12, Al. Jana Pawła II 16, Holenderskiej 32, 55 Pułku Piechoty 34, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 6, Lipowej 34/6, Św. Franciszka z Asyżu 2a, Chocimskiej12 oraz na ul. Nowy Rynek 9/10. Wszystkie punkty obsługują nadawanie przesyłek od podstaw, a także po uprzednim wypełnieniu i wydrukowaniu formularza nadań, dostępnego na stronie przewoźnika. Paczkę do Orlen Paczka można również nadać bez wychodzenia z domu czy z firmy, zamawiając kuriera po jej odbiór, za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl. Celem zamówienia kuriera po odebranie nadawanej przesyłki, należy wejść na stronę jednej z najpopularniejszych platform transportowych: GlobKurier. Intuicyjny panel ”sam prowadzi za rękę,” podpowiadając kolejne kroki w procesie nadawania przesyłki.  Dodatkowo korzystanie z platformy wiąże się z dużymi oszczędnościami.

Ponieważ ceny za usługi są na GlobKurier.pl, niższe nawet o 70% od cen obowiązujących w firmach kurierskich. Wniosek zatem nasuwa się tylko jeden. Tani kurier Leszno jest zawsze dostępny z GlobKurier.pl. Dodatkowo, nadawanie przesyłek poprzez platformę, nie wiąże się z wymogiem rejestracji czy zakładania konta. Nie jest też obciążone żadnymi dodatkowymi abonamentami czy innymi nadplanowymi opłatami. Zatem jedyne i to niskie koszty jakie ponosi Klient, dotyczą tylko i wyłącznie opłaty za zamówioną usługę.  Dla Klientów firmowych, którzy podejmą decyzję o rejestracji i założeniu bezpłatnego konta GlobKurier.pl przygotował szereg funkcjonalności niosących olbrzymią oszczędność czasu i pieniędzy. Bowiem zarejestrowani przedsiębiorcy mogą korzystać między innymi z możliwości: nadawania przesyłek za pobraniem, masowego nadawania paczek czy generowania zbiorczych listów przewozowych. Ponadto zarejestrowani Klienci firmowi mają dostęp do funkcji prepaid, która umożliwia dokonywanie przedpłat i późniejsze regulowanie płatności, zgromadzonymi środkami pieniężnymi. Mogą też korzystać z opcji otrzymywania jednej faktury zbiorczej przy płatnościach w systemie prepaid. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lesznie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: