Menu

kurier InPost

Kurier InPost Leszno

Zamów kuriera InPost w Lesznie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Leszno

Firma kurierska InPost jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Wynika to z wyjątkowej dbałości InPostu o łatwy dostęp do usług kurierskich zarówno w dużych jak i niewielkich miastach. Na terenie Leszna została utworzona sieć paczkomatów, w których można odbierać i nadawać przesyłki z użyciem aplikacji na telefon lub po wcześniejszym nadaniu paczki na stronie internetowej. Konkludując, już sama Ilość utworzonych punktów pokazuje, że InPost doskonale rozumie potrzebę komfortu i łatwego dostępu do swoich usług. Dlatego firma umożliwiła mieszkańcom Leszna również opcję nadawania przesyłek online. Przesyłki można nadawać również drogą elektroniczną i wysyłać paczkomatem lub z opcją zamówienia kuriera pod wskazany adres. Nadania możliwe są za pośrednictwem strony przewoźnika lub poprzez platformę transportową GlobKurier.pl. Obie możliwości są równie wygodne i nie wymagają opuszczania lokalu. Jednakże usługi kurierskie za pośrednictwem GlobKurier.pl wyróżniają się przede wszystkim bardzo niskimi stawkami cenowymi i brakiem wymogu rejestracji w serwisie.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Stawki cenowe za nadania przesyłek przez GlobKurier.pl, są nawet do 70% niższe, od cen proponowanych przez firmy kurierskie. Ponadto platforma pozwala na wybór kuriera spośród dostępnych w serwisie ponad 50 firm kurierskich i transportowych. Ma to kolosalne znaczenie w przypadku nadawania przesyłek międzynarodowych oraz w przypadku osób i przedsiębiorców, którzy nadają miesięcznie duże ilości paczek. Klienci firmowi, którzy zdecydują się na rejestrację i założenie darmowego konta na platformie, mają do dyspozycji szereg funkcjonalności, które znacznie skracają czas nadawania przesyłek. Mogą bowiem między innymi: nadawać paczki za pobraniem, korzystać z możliwości masowego nadawania przesyłek czy tworzenia zbiorczych listów przewozowych. Ponadto dzięki dostępnej dla zarejestrowanych Klientów funkcji prepaid mogą dokonywać przedpłat, a ze zgromadzonych środków pieniężnych regulować płatności za zlecenia. 

Istotnym jest, iż funkcja ta umożliwia także opcję otrzymywania jednej faktury zbiorczej za płatności prepaid, zamiast stosu dokumentów. Ponadto przedsiębiorcy, którzy wysyłają powyżej 20 przesyłek miesięcznie mogą dodatkowo negocjować już niskie ceny. Ponadto dla firm z branż: jubilerskiej, przemysłowej, agencji reklamowych oraz sklepów przemysłowych i internetowych GlobKurier.pl, przygotował specjalne propozycje.  Dodatkowym atutem, w przypadku przedsiębiorców prowadzących sprzedaż online jest możliwość zintegrowania konta na platformie z największymi portalami sprzedażowymi, takimi jak: eBaj, Allegro, RedCart, Magento czy PrestaShop. Kurierzy InPost odbierają i dostarczają przesyłki w dni robocze, w godzinach 7.00- 17.00. Przewoźnik dopuszcza także możliwość dostarczenia przesyłek w soboty, najpóźniej do godziny 17.00. Jednakże taka ewentualność dotyczy tylko wybranych miast i przesyłek nadawanych wyłącznie w piątek.  

 . 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lesznie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: