Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Leszno

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Lesznie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Leszno

Kurier Poczty Polskiej w Lesznie to jedna z usług cieszących się szczególną popularnością w tej miejscowości. Dostępność placówek pocztowych sprawia, że zamówienie kuriera, a także odebranie paczek, jest wyjątkowo proste. GlobKurier.pl sprawia, że jest to jeszcze łatwiejsze. Umożliwiamy nadanie paczki przez Internet, jak również szereg nowoczesnych narzędzi zarówno dla nadawcy, jak i adresata, w dodatku w szczególnie korzystnych cenach.  Tani kurier w Lesznie? To proste! Leszno jest miastem powiatowym w województwie wielkopolskim. Jego położenie między dwoma dużymi ośrodkami – Poznaniem i Wrocławiem – sprawia, że jest miastem istotnym dla handlu i logistyki. W Lesznie znajduje się trzynaście placówek Poczty Polskiej, dzięki którym usługi kurierskie realizowane przez tego przewoźnika są sprawnie realizowane. Dotyczy to zarówno przesyłek lokalnych i krajowych, jak i zagranicznych. Maksymalny czas na dostarczenie przesyłki przez kuriera Poczty Polskiej to pięć dni. Zdecydowana większość jednak zostaje doręczona w ciągu dwóch dni, a nawet tego samego dnia (jeśli zarówno nadawca, jak i odbiorca znajdują się na terenie gminy). Doręczenia mają miejsce w dni robocze do godziny 20:00. Do odbiorców biznesowych paczki dostarczane są do godziny 15:00. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadanie paczki kurierem Poczty Polskiej w Lesznie może odbyć się na dwa sposoby. Pierwszym jest udanie się wraz z przesyłką do placówki Poczty Polskiej i wypełnienie stosownych formularzy, a także opłacenie zlecenia na miejscu. Znacznie wygodniejszy jest jednak drugi sposób, czyli nadanie przesyłki online przez GlobKurier.pl – w takim przypadku kurier odbiera paczkę bezpośrednio od nadawcy i od razu transportuje ją do odbiorcy. W tym celu wystarczy wybrać kuriera Poczty Polskiej spośród ofert dostępnych na naszej stronie internetowej po podaniu wstępnych danych dotyczących przesyłki. 

Następnie należy podać dane kontaktowe i adresowe oraz informacje o ewentualnych dodatkowych usługach, takich jak specjalne ubezpieczenie lub dostarczenie przesyłki przed konkretną godziną. Po wniesieniu opłaty online lub deklaracji płatności gotówką kurier odbiera przesyłkę, a zarówno nadawca, jak i odbiorca mogą śledzić jej położenie za pomocą wygodnego systemu, aktualizowanego w czasie rzeczywistym.W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub problemów związanych z nadaniem lub procesem wysyłki, możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta. Każdym zleceniem opiekuje się nasz konsultant.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lesznie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: