Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Leszno

Zamów kuriera DHL w Lesznie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Lesznie

Kurier DHL Leszno – oferuj klientom najlepszą jakość usług. Jeśli prowadzisz działalność handlową w sieci i jesteś jednym spośród ponad 8 tys. przedsiębiorców z Leszna, to na pewno chcesz zaoferować swoim klientom najlepszą jakość usług, a co za tym idzie niską cenę za przesyłkę. Gdy skorzystasz z oferty Globkurier.pl i wybierzesz przewoźnika DHL, będzie to możliwe. Kurier DHL to gwarancja szybkości i jakości, dlatego masz pewność, że Twoje przesyłki dotrą do adresatów. Ile punktów odbioru i nadania znajdziesz w Lesznie? Co warto wiedzieć na temat działalności kuriera DHL w mieście? Kurier DHL Leszno – poznaj lokalizację punktów nadania i odbioru, a także godziny pracy kurierów.  

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Chcesz nadać przesyłkę DHL w Lesznie? Możesz skorzystać z wielu punktów DHL POP. Są one zlokalizowane w sklepach Żabka, Kauflandzie, Lidlu, a także Lewiatanie. Najdłużej działają punkty w Żabkach. W nich również można odbierać przesyłki pobraniowe o wartości do 1000 zł. W Kauflandzie, Lidlu, a także Lewiatanie nie ma takiej możliwości, jest dostępna standardowa usługa nadania paczek do 31,5 kg i odbioru paczek do 25 kg. Sklepy Żabka otwarte są w godz. od 6.00 do 23.00 przez cały tydzień i w tych godzinach można nadawać i odbierać przesyłki. W tych samych godzinach, z tymże od poniedziałku do soboty działa punkt DHL POP w Kauflandzie, zlokalizowany przy ul. Konstytucji 3 Maja 9. W tym sklepie można nadawać i odbierać przesyłki w niedzielę w godzinach od 9.00 do 20.00. Trzeba pamiętać, że paczka musi być właściwie zapakowana i zabezpieczona, a także opatrzna wydrukowaną etykietą. Warto kruche przedmioty dodatkowo opakować folią bąbelkową, a gdy karton jest większy niż jego zawartość zastosować wypełnienie, np. styropianowe. Dla ochrony przed deszczem przyda się również folia stretch. Można nią owinąć paczkę. W Lesznie obecnie jest 35 punktów DHL POP, stąd jeśli przesyłka nie trafi do odbiorcy, kurier DHL dostarczy ją do najbliższego punktu i zostawi awizo. Adresat będzie miał 7 dni na odbiór paczki z punktu.

Kurier, gdy nie zastanie adresata ponawia próbę doręczenia, a dopiero w dalszej kolejności paczka trafia do punktu paczkowego. Przesyłki doręczane są do godz. 12, od godz. 18.00 do 22.00 lub w systemie do końca dnia roboczego. Trzy opcje do wyboru zwiększają szanse na zastanie adresata w domu. Zamów kuriera DHL w Lesznie i ciesz się tanią przesyłką zamówioną online na Globkurier.pl. Jeśli chcesz wysłać paczkę z Leszna do innej miejscowości w Polsce albo za granicę za pośrednictwem DHL, to możesz skorzystać z platformy Globkurier.pl. Jest ona dostępna nie tylko dla przedsiębiorców, ale i osób prywatnych. Założenie konta jest całkowicie darmowe i trwa naprawdę chwilę. Potem można już wyceniać przesyłki. To naprawdę tani kurier. Leszno jest miastem, gdzie wielu przedsiębiorców zaoszczędziło już dzięki temu sporo. Dużą zaletą dla przedsiębiorców jest możliwość generowania zbiorowych listów przewozowych, a także korzystania z odroczonych form płatności. Zaletą jest także śledzenie przesyłki na każdym etapie po zalogowaniu do konta i wejściu w odpowiednią zakładkę. Dzięki temu zawsze można sprawdzić, czy wszystkie przesyłki zostały już doręczone i czy nie ma żadnych opóźnień. Sieć DHL i jego punktów odbioru jest tak gęsta, że jest to raczej mało prawdopodobne. Po wycenie przesyłki, wybierasz DHL, a następnie płacisz za przesyłkę online. Potem drukujesz list przewozowy, naklejasz na paczkę i udajesz się do punktu lub czekasz na kuriera. To naprawdę proste!       

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lesznie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: