Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Głogów

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Głogowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Głogów

Wraz z rozwojem rynku e-commrce, intensywnie ewoluuje także rynek usług kurierskich. Na przełomie ostatnich kilku lat powstało bowiem sporo nowych firm zajmujących się dostarczaniem przesyłek. Z kolei firmy znane i lubiane stale wprowadzają innowacyjne rozwiązania, by sprostać zmieniającym się potrzebom i wymaganiom Klientów. Jedną z nowszych firm kurierskich, ale ekspansywnie zdobywających rynek jest Orlen Paczka, dostępna na terenie całego kraju, w tym także w mniejszych miastach takich jak Głogów.  Czym zatem się wyróżnia ten stosunkowo ”młody” przewoźnik?Czy mieszkańcy Głogowa także mogą korzystać z usług tej firmy kurierskiej? I czy faktycznie jest to firma godna zaufania? Orlen Paczka powstała w wyniku przejęcia przez PKN Orlen, marki Paczka w Ruchu. Koncern zdecydowanie postawił na rozwój firmy kurierskiej poprzez stworzenie łatwego dostępu do swoich usług, krótkie terminy doręczeń i wysoką jakość obsługi. Celem realizacji zadań, firma stworzyła na terenie całego kraju, w tym także w mniejszych miastach takich jak Głogów, sieć drobnych punktów nadawania i odbioru paczek w placówkach własnych i partnerskich.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Firma udostępniła także i nadal intensywnie rozwija dla swoich Klientów siatkę automatów paczkowych, czynnych przez całą dobę. Poza tym kurierzy firmy dostarczają przesyłki odbiorcom tradycyjnie ,pod wskazany adres, w dni robocze, w godzinach 8.00-18.00. Innowacją natomiast jest wydłużony do 3 dni czas odbioru przesyłki, który za pomocą aplikacji mobilnej można dodatkowo jeszcze przedłużyć o 1 dzień. Czynnikiem wyróżniającym przewoźnika jest też krótki termin doręczeń. Bowiem kurierzy dostarczają przesyłki do odbiorców w ciągu 1-2 dni, a do punktów paczkowych nawet następnego dnia. Firma zadbała również o swoją obecność w wirtualnym świecie. Bowiem poza własną stroną www. jest dostępna także w e-sklepach i na platformach transportowych takich jak GlobKurier.pl. Dla mieszkańców Głogowa i okolic Orlen Paczka uruchomił placówki kurierskie własne i partnerskie zlokalizowane między innymi: na ul. Gwiaździstej 10, Śniadeckich 19, Spółdzielczej 9a, Armii Krajowej nr. 1h i nr.13, Niedziałkowskiego 1d, Sienkiewicza 18, Placu Tysiąclecia 7, Morcinka 12, Mickiewicza 46, Głównej 6, Budowlanych 33, Królewskiej 13, Kosmonautów Polskich nr.15 i nr. 103, Plutona 1 oraz na ul. Leszka Białego 15.  W punktach kurierskich można nadawać przesyłki osobiście od podstaw lub po wcześniejszym wypełnieniu i wydrukowaniu formularza nadań, dostępnego na stronie.

 

Przesyłkę w Orlen Paczka można również nadać online bez wychodzenia z domu, poprzez platformę transportową. Korzystanie z platformy umożliwia nadanie przesyłki z opcją przyjazdu kuriera po jej odbiór spod wskazanego adresu. Wystarczy w tym celu wejść na stronę GlobKurier.pl, dokonać wyceny przesyłki i wybrać kuriera Orlen Paczki z listy. Po opłaceniu zamówienia pozostaje już tylko przygotowanie paczki do wysyłki i oczekiwanie na przyjazd kuriera. Jedną z największych korzyści dla Klientów platformy są niezwykle atrakcyjne ceny za nadania. Bowiem stawki cenowe na GlobKurier.pl są niższe nawet 0 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio u przewoźników. W związku z tym można pokusić się o stwierdzenie, że tani kurier Głogów, to kurier zamówiony z GlobKurier.pl. Istotnym jest też, że korzystanie z platformy nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Nie wiąże się też z żadnymi dodatkowymi opłatami czy abonamentami. Jednakże rejestracja jest bardzo korzystna, zwłaszcza dla Klientów firmowych. Bowiem dla zarejestrowanych Klientów firmowych platforma udostępnia szeroką paletę funkcjonalności, które znacznie skracają proces nadawania paczek. Należą do nich między innymi: możliwość nadawania paczek za pobraniemmożliwość masowego nadawania przesyłek czy opcja generowania zbiorczych listów przewozowych. Pożądanym byłoby zatem odwiedzić stronę platformy i osobiście zapoznać się z pełną listą proponowanych korzyści. I przede wszystkim warto korzystać z usług GlobKurier.pl, by móc oszczędzać na kosztach wysyłek.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Głogowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: