Logo
Menu

kurier InPost

Kurier InPost Głogów

Zamów kuriera InPost w Głogwie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Głogów

Głogów-miasto w woj. dolnośląskim, zamieszkiwanym przez ponad 35 tys. mieszkańców. W tym niewielkim mieście jedną z najchętniej wybieranych firm kurierskich jest InPost. Głównie z uwagi na fakt, iż firma zapewnia łatwy dostęp do swoich usług poprzez sieć drobnych punktów i paczkomatów, a także przez Internet. Ponadto kurierzy InPost rzetelnie i w krótkim czasie dostarczają paczki, nawet w soboty. Nie dziwi zatem fakt, że starania te przełożyły się na ciągle wzrastającą ilość pozyskiwanych przez InPost Klientów. Mieszkańcy Głogowa mają do dyspozycji sieć paczkomatów, w których mogą odbierać i nadawać przesyłki z aplikacją lub po uprzednim jej nadaniu na stronie przewoźnika: 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Paczkomaty zlokalizowane są między innymi:

  •  ul. Słodowej 1,
  • Al. Wolności 3,
  • Jedności Robotniczej 2 i 4.
  • Na ul. Stawnej 2,
  • Piastowskiej 5,
  • Kamiennej Drodze 35,
  • Niedziałkowskiego 2
  • ul. Obrońców Pokoju 22. 

Wszystkie paczkomaty są czynne przez całą dobę i 7 dni w tygodniu. Drugą, bardzo wygodną opcją jest możliwość nadania paczki przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu lub z firmy. Można to zrobić korzystając z pośrednictwa jednej z najlepszych platform transportowych GlobKuirer.pl. Ceny za nadania paczek przez GlobKurier.pl są niższe nawet o 70%, od cen obowiązujących w firmach kurierskich. Zatem z punktu opłacalności wybór platformy jest jak najbardziej słuszną decyzją.

Dodatkowym atutem GlobKurier.pl jest możliwość wyboru firmy kurierskiej spośród ponad 50 dostępnych na platformie. Ponadto nadanie przesyłki nie jest zobligowane koniecznością rejestracji na platformie czy zakładaniem konta. Nie obowiązują też żadne abonamenty. Z kolei zaletą rejestracji jest możliwość korzystania z dodatkowych funkcji, które skracają czas nadawania przesyłek. Zatem warto podjąć taką decyzję, zwłaszcza, że konto jest bezpłatne.Dla zarejestrowanych Klientów firmowych, którzy wysyłają duże ilości przesyłek, GlobKurier.pl przygotował dodatkowe profityPierwszą, najważniejszą korzyścią, jaką mogą odnieść Klienci wysyłający powyżej 20 przesyłek miesięcznie ,jest możliwość dodatkowego negocjowania już niskich stawek cenowych. Do innych dogodności z jakich mogą korzystać zarejestrowani Klienci firmowi należą między innymi: możliwość nadawania paczek za pobraniemopcja masowego nadawania paczek czy możliwość tworzenia zbiorczych listów przewozowych. Warto zatem osobiście sprawdzić pełną propozycję dodatkowych funkcjonalności jakie proponuje platforma. Kurierzy InPost pracują w dni robocze pomiędzy godziną 7.00, a 17.00. W niektórych miastach istnieje również możliwość nadania paczki z dostawą w sobotę do godziny 10.00, 12.00 lub 17.00. Bezsprzecznie należy pamiętać, iż taka ewentualność jest możliwa w przypadku paczek nadanych w piątek. I nie jest dostępna we wszystkich miastach. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Głogowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: