Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Głogów

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Głogowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Głogów

Głogów należy do miejscowości, których położenie sprawia, że zapotrzebowanie na usługi firm kurierskich staje się wyjątkowo duże. Z tego powodu szczególną popularnością cieszy się kurier Poczty Polskiej, jako usługa tego przewoźnika, która gwarantuje najszybsze dostarczenie przesyłki. Wpływ na to ma z pewnością dostępność placówek pocztowych – znajdują się one w każdym polskim mieście. Z kolei dzięki GlobKurier.pl cały proces może być jeszcze łatwiejszy. Jak to działa? Głogów to leżące około 100 km od Wrocławia miasto na Dolnym Śląsku. Mieszka w nim ponad 67 tysięcy osób. To sprawia, że jest jednym z najludniejszych miast województwa, a zapotrzebowanie na usługi pocztowe i kurierskie jest w nim stosunkowo duże. Kurier Poczty Polskiej w Głogowie działa bardzo sprawnie dzięki dwunastu placówkom pocztowym usytuowanym w tym mieście. Przesyłki na terenie gminy mogą być dostarczone nawet tego samego dnia, jeśli zostaną nadane do wczesnych godzin popołudniowych. Większość z nich jednak trafia w ręce odbiorców w terminie do dwóch dni roboczych. Przesyłki dostarczane są przez kurierów w dni robocze do 15:00 w przypadku odbiorców biznesowych. Osoby fizyczne mogą oczekiwać dostarczenia paczki do godziny 20:00.  

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłki kurierskie można nadawać w każdej placówce Poczty Polskiej. Klienci z Głogowa mogą także skorzystać z usług GlobKurier.pl. Jest to szybszy i wygodniejszy sposób przesyłania paczek – nadanie odbywa się całkowicie online, a kurier odbiera paczkę bezpośrednio od klienta. Dodatkowym ułatwieniem są przejrzyste, ujednolicone formularze na naszej stronie internetowej. Cały proces odbywa się w kilku krokach:

  • Podaj podstawowe informacje o przesyłce w formularzu na stronie głównej. Umożliwią one szybkie przygotowanie odpowiedniej oferty kilkudziesięciu przewoźników,
  • Spośród dostępnych ofert wybierz kuriera Poczty Polskiej,
  • W kolejnym formularzu podaj dane niezbędne do wysyłki, informacje o zawartości paczki oraz o ewentualnych dodatkowych usługach, które chcesz wykupić,
  • Dokonaj płatności online lub zaznacz opcję płatności gotówką – w tym drugim przypadku opłatę pobierze od Ciebie kurier przy odbiorze przesyłki,
  • Wydrukuj list przewozowy i umieść go na przesyłce. GlobKurier.pl to sposób na to, by skorzystać z usług taniego kuriera Poczty Polskiej w Głogowie.

Dzięki umowom z przewoźnikami możemy naszym klientom zaproponować szczególnie korzystne ceny – znacznie niższe niż te oferowane bezpośrednio przez przewoźników. Dbamy także o bezpieczeństwo przesyłek – monitorujemy je, a wszelkie informacje aktualizują się w czasie rzeczywistym w specjalistycznym systemie. Dzięki temu zarówno nadawca, jak i odbiorca mogą ją śledzić i zyskują informacje o przybliżonym terminie dostawy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Głogowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: