Menu

kurier InPost

Kurier InPost Tomaszów Mazowiecki

Zamów kuriera w Tomaszowie Mazowieckim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Tomaszów Mazowiecki

Dynamiczny rozwój usług i sprzedaży oferowanej za pośrednictwem internetu przyczynił się do wielu zmian w obrębie sektora firm kurierskich i logistycznych. Konieczne są nieustanne działania poprawiające jakość i efektywność oferowanych usług. Liderem w tej kwestii jest obecnie firma InPost. Kurier InPost uzyskał obecną pozycję lidera dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz wysokiej efektywności działań. Jako pierwszy wprowadził w Polsce sieć paczkomatów. To intuicyjne w obsłudze punkty, w których można nadać i odebrać paczkę o dowolnej porze – są czynne całodobowo, 7 dni w tygodniu. Ich zaletą jest również niższa emisja spalin oraz koszt dostarczenia przesyłki – możliwe jest to dzięki wyeliminowaniu ostatniego etapu transportu, dostarczania każdej paczki pod indywidualny adres. 98% przesyłek nadawanych za pośrednictwem InPostu dociera do odbiorcy już następnego dnia.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier InPost Tomaszów Mazowiecki posiada aż 37 wygodnych punktów, w których użytkownicy mogą sprawnie nadać lub odebrać przesyłkę. Wśród nich znajdują się zarówno paczkomaty jak i PaczkoPunkty. Ze względu na ich równomierne rozlokowanie na terenie miasta, wszyscy mogą z nich wygodnie korzystać. Stali użytkownicy aplikacji InPost mają do dyspozycji również opcję zdalnego otwierania skrytek, dzięki czemu proces staje się jeszcze szybszy oraz bardziej higieniczny. Kurierzy InPost gwarantują dostawę paczki już na następny dzień roboczy. Obecnie dostępna jest również usługa “zamów kuriera”, dzięki której można nadać paczkę bez konieczności wychodzenia z domu. Kurier może odebrać paczkę spod wskazanego adresu do godziny 17 w dni robocze. 

Paczki o standardowym rozmiarze, ważące do 30 kilogramów dostarczone zostaną do odbiorcy do godziny 10 lub 12, natomiast te ważące do 50 kilogramów do godziny 17. Gwarancja ta obejmuje paczki o rozmiarze nieprzekraczającym 120 centymetrów. Zamawianie kuriera z pomocą platformy GlobKurier.pl jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Aby tani kurier Tomaszów Mazowiecki przyjechał pod wskazany adres i odebrał naszykowana przesyłkę, konieczne jest jedynie wykonanie kilku prostych kroków. Pierwszym z nich jest skorzystanie z zakładki szybka wycena. Tam jest przestrzeń na podanie wymiarów oraz wagi przesyłki. W następnej kolejności należy wybrać odpowiednią usługę i dokonać opłaty. Ostatnim krokiem jest już jedynie oczekiwanie na kuriera.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tomaszowie Mazowieckim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: