• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Tomaszów Mazowiecki

  Zamów kuriera w Tomaszowie Mazowieckim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Tomaszów Mazowiecki

  Tomaszów Mazowiecki w województwie łódzkim to jedno z najstarszych miast w Polsce. Obecnie zamieszkuje w nim ponad 60 tysięcy ludzi, którzy chętnie korzystają z usług firm kurierskich. Wśród najpopularniejszych z nich znajduje się DHL, który prowadzi w Tomaszowie Punkty Odbioru Paczek krajowych i międzynarodowych. Kurier DHL działa na terenie całego miasta, dostarczając codziennie setki przesyłek do klientów prywatnych i biznesowych. DHL w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi punkty DHL POP w sklepach Żabka, Groszek, ABC oraz w marketach Lidl i Kaufland. Przesyłki można odbierać i wysyłać również w prywatnych punktach usługowych i sklepach, które podpisały umowę z firmą kurierską. Klienci, którzy korzystają z usług DHL POP, mogą odbierać w nich paczki o wadze do 25 kg. Cięższe przesyłki są dostarczane przez kuriera bezpośrednio pod wskazany adres. W przypadku wysyłki paczek, w DHL POP dopuszczalne jest nadawanie towarów o maksymalnej wadze 31,5 kg.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Tani kurier Tomaszów Mazowiecki działa na wszystkich osiedlach w mieście. W punktach paczki odbiera się od poniedziałku do piątku lub soboty. Kurierzy dostarczają przesyłki bezpośrednio na adres klienta w tych samych dniach od godzin porannych do późnego popołudnia. Nadawca i odbiorca mogą śledzić paczkę, by sprawdzić, czy została przekazana kurierowi do dostarczenia. Dzięki tym informacjom odbiorca przygotuje się na wizytę kuriera. Odbiorca będzie mieć natomiast pewność, że paczka została już odebrana. Z usług kuriera DHL skorzystają wszyscy użytkownicy serwisu globkurier.pl. Platforma umożliwia opłacenie paczek online i przygotowanie etykiet do ich wysyłki. Dzięki temu wszystkie formalności załatwia się bez wychodzenia z domu, za pomocą kilku kliknięć o dowolnej porze dnia i nocy. Dodatkowo użytkownik może zamówić ubezpieczenie przesyłki i skorzystać z systemu odroczonych płatności. 

  Serwis posiada funkcję wyszukiwania przewoźnika, który dostarczy paczkę o określonych parametrach. Użytkownik otrzymuje informacje o cenie przesyłki i przewidywanym czasie jej dostarczenia do odbiorcy. Ponadto w przypadku paczek międzynarodowych platforma globkurier.pl wskazuje, czy klient decyduje się na wysyłkę towarów samolotem, czy też drogą lądową. W przypadku oferty kuriera DHL na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, globkurier.pl oferuje ceny niższe nawet o 70% w stosunku do standardowego cennika. Oszczędności na wysyłce są spore, dzięki cenom negocjowanym przez serwis dla wszystkich użytkowników.

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tomaszowie Mazowieckim

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: