Menu

kurier dpd

Kurier DPD Tomaszów Mazowiecki

Zamów kuriera w Tomaszowie Mazowieckim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Tomaszów Mazowiecki

DPD to część holdingu GeoPost, którego właścicielem jest francuska poczta La Poste.  W Polsce firma rozpoczęła działalność w a991 roku, pod nazwą Masterlink Express. Obecnie firma jest obecnie liderem w branży kurierskiej i zajmuje czołowe miejsce pośród najchętniej wybieranych firm kurierskich w całej Polsce, w tym również w Tomaszowie Mazowieckim. DPD w dużej mierze zawdzięcza swoją popularność wieloletniej koncentracji na uwagach swoich Klientów i ich oczekiwaniach. Przez lata wypracowała system pracy pozwalający na wprowadzenie wielu udogodnień spełniających oczekiwania Klientów i stała się firmą godną zaufania. DPD jest firmą nowoczesną, preferującą najnowsze i wygodne rozwiązania. Przesyłki można nadać osobiście w punktach Pickup na terenie miasta, w którym mieszka Klient lub kanałem Internet z odbiorem przesyłki przez kuriera. 

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Drugą metodą nadania paczki jest kanał internetowy, który daje z kolei następne dwie możliwości. Celem nadania paczki i umówienia terminu jej odbioru przez kuriera, można skorzystać ze strony DPD lub z pośrednictwa cieszącej się olbrzymim zaufaniem platformy transportowej GlobKurier.pl. Bez względu na wybór strony, przez którą zostanie nadana paczka, zlecenie zostanie zrealizowane i w umówionym terminie zgłosi się kurier po odbiór przesyłki. Jednakże z punktu widzenia bezproblemowej obsługi, oszczędności czasu i pieniędzy platforma GlobKurier.pl wydaje się być lepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Nadawanie przesyłek z GlobKurier.pl jest przede wszystkim korzystne finansowo. Bowiem platforma proponuje stawki cenowe za nadanie przesyłek, niższe nawet o 70%, niż stawki obowiązujące bezpośrednio u przewoźników. Ponadto umożliwia wybór firmy kurierskiej, spośród ponad 50 dostępnych na platformie przewoźników. Nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta i nie pobiera opłat abonamentowych. Jednakże Klientom, którzy zdecydują się na rejestrację i utworzenie bezpłatnego konta, GlobKurier.pl udostępnia dodatkowe funkcjonalności, pozwalające na jeszcze większe oszczędności zarówno czasu jak i pieniędzy. Dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorców, którzy nadają duże ilości przesyłek. 

Zarejestrowani na platformie przedsiębiorcy mogą korzystać między innymi z funkcji: nadawania przesyłek za pobraniem, masowego nadawania paczek, aktywowania zbiorczych listów przewozowych czy automatycznej rewizji stref doręczeń odległych. Ponadto niezwykle prosty proces nadawania przesyłek pozwala na dodatkową i olbrzymią oszczędność czasu. Wystarczy wycenić przesyłkę, wprowadzając takie dane jak: miejsce nadania i odbioru przesyłki, waga i rozmiary paczki, ilość przesyłek. Określić szybkość doręczenia oraz typ nadania.  Po wprowadzeniu powyższych danych wystarczy wybrać kuriera DPD i oczekiwać na odbiór paczki. Kurierzy DPD dostarczają i odbierają przesyłki w dni robocze, w godzinach 8.00- 18.00. Jednakże w wybranych miastach istnieje możliwość zamówienia opcji dodatkowej, jaką jest dostawa przesyłki na godzinę. W przypadku skorzystania z takiej możliwości, kurierzy dostarczają przesyłki następnego dnia po nadaniu w godz. 10.30-16.00 oraz 18.00-8.00. Opcja dodatkowa umożliwia także dostarczenie przesyłek do godz. 9.30 lub do godz.12.00, a także w omówionym bezpośrednio z kurierem przedziale czasowym.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tomaszowie Mazowieckim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: