Logo
Menu

globbox

Globbox Tomaszów Mazowiecki

Sprawdź ofertę GlobBox w Tomaszowie Mazowieckim i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Tomaszów Mazowiecki

Globbox jest brokerem kurierskim, który realizuje przesyłki krajowe i międzynarodowe. Współpracuje z ponad 50 firmami kurierskimi i posiada szeroko rozbudowaną sieć punktów paczkowych w ponad 5500 lokali handlowych i usługowych. Dodatkowo dysponuje ponad 700 punktami Globbox w całej Polsce, w tym również w Tomaszowie Mazowieckim. We wszystkich placówkach można odbierać i nadawać przesyłki krajowe, międzynarodowe, listy, paczki, przesyłki paletowe oraz dłużycowe. Broker realizuje również przesyłki pobraniowe i odbiory zamówień zleconych drogą internetową. Gdzie zatem mogą nadawać i odbierać paczki mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego?

Nadaj przesyłkę z Globbox

Mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego mogą nadawać przesyłki brokerem Globbox w punktach stacjonarnych, mieszczących się na ul. Konstytucji 3 Maja 1 w Trafice, zlokalizowanej w hipermarkecie Kaufland i na ul. J. Hallera 59 w placówce Globbox. Ponadto dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego istnieje także opcja nadawania przesyłek przez Globbox za pośrednictwem usługi Orlen Paczka. Została ona stworzona przez platformę transportową GlobKurier.pl, która współpracuje z firmą Globbox. Punkty te zlokalizowane są w Tomaszowie Mazowieckim między innymi:

  • pl. Kościuszki 28,
  • Świętego Antoniego 24,
  • Mościckiego 50,
  • Żwirki i Wigury 4.
  • Na ul. Dzieci Polskich 21/23,
  • Jana Pawła II 35,
  • Niskiej 14
  • i na ul. Jerozolimskiej 23.

We wszystkich placówkach Globbox można nadawać również przesyłki za pobraniem poza stacjami na ul. Żwirki i Wigury 4 oraz Dzieci Polskich 21/23. Ponadto przesyłki Globbox można również nadać drogą internetową bez potrzeby wychodzenia z domu czy z firmy. Wystarczy wejść na stronę brokera Globbox, podać rodzaj przesyłki, wagę, długość, wysokość, szerokość oraz dane punktu nadania i odbioru. Wycenić przesyłkę i wybrać partnera logistycznego. Nadanie przesyłki i zamówienie kuriera od brokera Globbox jest też możliwe za pośrednictwem jednej z najlepszych i najtańszych platform transportowych GlobKurier.pl. Również w tym przypadku proces nadawania paczki rozpoczyna się od podania danych dotyczących przesyłki. Punktu nadania i odbioru, długości, szerokości, wagi oraz ilości nadawanych paczek. Po wycenie przesyłki wystarczy wybrać przewoźnika współpracującego z Globbox , opłacić zlecenie i oczekiwać na kuriera. Wybór strony jest bezsprzecznie bardzo korzystnym rozwiązaniem, ponieważ GlobKurier.pl proponuje ceny za nadania przesyłek kurierskich niższe nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tomaszowie Mazowieckim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: