• globbox

  GlobBox Zielona Góra

              Sprawdź ofertę GlobBox w Zielonej Górze i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

   

  GlobBox Zielona Góra

  Zagwarantowanie klientom najlepszej oferty jeśli chodzi o cenę wysyłki jest często decydujące. Na tej podstawie ustalana jest cena końcowa za produkt. Klienci porównują je ze sobą i wybierają tę, która jest najkorzystniejsza. Warto zoptymalizować koszty w taki sposób, by cena produktu wraz z przesyłką była dla klienta atrakcyjna. Można to zrobić nawiązując współpracę z firmą, która wycenia przesyłki i oferuje najniższe ceny na rynku. Mowa tu o Globbox. Zielona Góra jest miastem, gdzie można znaleźć punkt nadania i odbioru paczek. Warto dowiedzieć się więcej. Globbox Zielona Góra – najkorzystniejsza wycena, a także możliwość samodzielnego nadawania w punktach i odbioru z punktów.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Chcesz wysyłać firmowe paczki i nie przepłacać? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Globbox w Zielonej Górze. Możesz skorzystać z jednego z punktów nadania i odbioru. Zatem nie musisz uzależniać swojej pracy czy wolnego czasu od przyjazdu kuriera i możesz wysyłać paczki dokładnie wtedy, kiedy chcesz. W Zielonej Górze masz do dyspozycji punkt nadania i odbioru paczek Globbox przy ul. Grunwaldzkiej 43. Można nadawać paczki przez siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty punkt działa w godzinach od 6.00 do 22.00. Z kolei w niedzielę paczkę można nadać od godz. 9.30 do godz. 19.30. Oczywiście w tych samych godzinach przesyłki można również odbierać. Takie rozwiązane jest wygodne dla osób, które nie chcą wyczekiwać na kuriera, bo mogą nadać paczki w dogodnym dla siebie czasie. . Na pewno sieć punktów paczkowych będzie się prężnie rozwijać, w związku z tym łatwiej będzie też znaleźć punkt nadania blisko miejsca zamieszkania czy pracy w Zielonej Górze. Nadaj przesyłkę w Globbox i zamów kuriera do Zielonej Góry, a następnie śledź swoją paczkę. Nadawanie przesyłek w Globbox w Zielonej Górze, czy to w formie tradycyjnej poprzez przekazanie ich do kuriera czy też w punkcie, musi odbywać się po wcześniejszej przedpłacie za paczki.

  Zatem najpierw należy zarejestrować się i zalogować na stronie globbox.net, a następnie wycenić paczkę lub paczki. Jeśli dana rzecz charakteryzuje się sumą wymiarów przekraczającą 210 cm, to nie może być nadana kurierem Globbox. Paczka nie może być cięższa niż 30 kg, a w ofercie dla firm – 50 kg. Cięższe paczki należy nadawać na paletach. Warto wiedzieć, że wysokość palety nie powinna przekraczać 200 cm. Przy wycenie konieczne jest podanie dokładnych wymiarów, poza wagą, także długości, szerokości i wysokości paczki. Trzeba również wybrać kraj nadania i odbioru. Domyślnie ustawiona jest Polska, zatem dla przesyłek krajowych nie trzeba niczego zmieniać. Zaletą nadawania przesyłki w Globbox jest możliwość wysłania jej także za granicę, bowiem firma obsługuje także przesyłki międzynarodowe, przekazując je do transportu lotniczego. Po opłaceniu wybranej opcji kurierskiej należy wydrukować list przewozowy przesłany na adres e-mail, a następnie albo oczekiwać kuriera, albo nadać w punkcie (w zależności od wybranej usługi). Można śledzić przesyłki po zalogowaniu. Będąc przedsiębiorcom można generować zbiorowe listy przewozowe, faktury, a także korzystać z odroczonych terminów płatności. Tani kurier w Zielonej Górze nie musi być trudny do znalezienia, wystarczy skorzystać z usługi Globbox.            

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zielonej Górze

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: