Logo
Menu

globbox

GlobBox Wrocław

Sprawdź ofertę GlobBox we Wrocławiu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Wrocław

Bardzo często w przypadku prowadzenia działalności w branży e-commerce problemem jest jakość i szybkość wysyłki towarów. Zgubione, czy zniszczone paczki zdarzają się nierzadko, jeśli wybierze się nierzetelną lub mało znaną na rynku firmę. Czasem warto postawić na sprawdzone rozwiązania, a takim jest na pewno Globbox. Wrocław jest miastem, gdzie sporo osób prowadzi swój biznes i szuka oszczędności. Na pewno nie można tego robić ze szkodą dla jakości usługi. To między innymi gwarantuje Globbox. Globbox Wrocław – wybierz jeden z trzech punktów nadania i odbioru w mieście 

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Nie chcesz, by przy nadawaniu przesyłek kurierskich bardzo ograniczał Cię czas. Faktem jest, że gdy po paczkę wzywasz kuriera, to pojawia się on w godzinach od 9 do 17. Później jednak także nie stoisz na straconej pozycji, bowiem Globbox we Wrocławiu oferuje swoim klientom trzy punkty nadania i odbioru paczek. Są one zlokalizowane w różnych częściach miasta. Łączy je fakt, że działają do godziny 21.00. Punkt przy Gazowej 3 czynny jest już od 9.00. Z kolei ten przy Granicznej 2 otwierany jest o godz. 10.00, a przy Sieradzkiej 7 o godz. 7.00. Pewnie chcesz wiedzieć, czy któryś z punktów dostępny jest w weekend? Otóż już spieszymy z odpowiedzią. Punkt przy ulicy Gazowej otwarty jest zarówno w sobotę, jak i niedzielę, przy czym w ostatni dzień tygodnia otwarty jest godzinę później i zamykany godzinę wcześniej. Globbox przy Granicznej otwarty jest tylko w soboty, a w niedzielę zamknięty. Podobnie jest w przypadku punktu przy Sieradzkiej. W tych miejscach można zarówno nadawać, jak i odbierać paczki. To wygodne rozwiązanie zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm.  Nadaj przesyłkę w Globbox i zdecyduj się na taniego kuriera we Wrocławiu . Chcesz, aby Twoja paczka szybko znalazła się u odbiorcy? Wejdź na stronę globbox.net. Znajdziesz w górnym rogu przycisk ‘Zaloguj/Zarejestruj się”. 

Właśnie w to miejsce klikasz i rejestrujesz darmowe konto. Potem wystarczy już wypełnić dane dotyczące przesyłki. Najpierw musisz wskazać jej rodzaj, to znaczy fakt, czy daną rzecz przesyłasz w kopercie, w paczce czy na palecie. Musisz wskazać jej wymiary. Maksymalna wysokość palety może wynosić 2 metry, natomiast w przypadku paczki suma wymiarów nie może przekroczyć 210 cm. Podajesz jej wagę, długość, szerokość i wysokość. Zaznaczasz jeszcze miejsce nadania i odbioru, a dokładnie kraj. Polska jest ustawiona jako opcja domyślna, dlatego gdy przesyłasz paczkę krajową, w tym miejscu nie musisz nic zmieniać. Następnie klikasz “wyceń przesyłkę”. Potem Twoim oczom ukażą się propozycje, z których wybierzesz jedną. Opłacasz przesyłkę i na e-mail otrzymujesz list przewozowy. Wystarczy, że go wydrukujesz i nakleisz na paczce. Potem możesz zanieść ją do punktu albo poczekać na odbiór kuriera. Zamów kuriera do godz. 11, a przyjedzie odebrać przesyłkę jeszcze tego samego dnia. Globbox we Wrocławiu to naprawdę wygodna usługa, z której warto skorzystać. Możliwe jest śledzenie przesyłki na każdym etapie od momentu jej wysłania z punktu lub odbioru przez kuriera. Generowanie zbiorowych listów przewozowych dla firm jest także dużą zaletą. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników we Wrocławiu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: