• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Wrocław

  Zamów kuriera DHL we Wrocławiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Wrocław

  DHL jest firmą kurierską, której korzenie sięgają lat 60 XX wieku, przedsiębiorstwo powstało bowiem w Stanach Zjednoczonych, ale dopiero od 2002 roku znane jest w swojej obecnej formie. Wtedy to Deutsche Post wykupiła wszystkie akcje firmy, stając się jej jedynym właścicielem. Od tamtej pory firma przeżyła ogromny rozwój, dostarcza paczki do ponad 220 krajów na świecie, a także do tych, które są objęte embargiem, a więc do Iranu, Mjanmy czy Korei Północnej. urier DHL pracuje w wyznaczonych okresach dnia, dostarczając paczki: w następnym dniu roboczym do południa; od 18 do 22; do końca dnia roboczego. Dzięki ogromnemu zapleczu finansowemu oraz logistycznemu DHL może pozwolić swoim klientom na korzystanie z usługi doręczenia paczki w sobotę i to bez dodatkowych opłat.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Wrocław to miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. We Wrocławiu istnieje sieć punktów partnerskich DHL (DHL POP, czyli Punkty Odbioru Paczek), a także Punkt Obsługi Klienta we Wrocławiu. Znajduje się on przy ulicy Bierutowskiej 75 (51-317 Wrocław) i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18. Godziny pracy w sobotę: od 8 do 14.  Polska jest objęta siecią punktów partnerskich DHL. Owych punktów jest w całym kraju ponad 12 tysięcy, w we Wrocławiu jest ich kilkadziesiąt.

  Interesuje Cię tani kurier (Wrocław)? Zamów kuriera w GlobKurier.pl!  Wejdź na Globkurier.pl i sprawdź, ile będzie kosztować przesyłka u danego przewoźnika! Portal ukaże Ci koszty, które poniesiesz za określoną usługę. Wybierz najkorzystniejszą opcję, a kurier DHL (Wrocław) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany adres! Koszty wysyłki będą się różnić w zależności od wielkości paczki, jej ciężaru, a także ilości, w jakiej będzie wysyłana (wiele paczek) oraz od jej typu (standardowe, ekspresowe).

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników we Wrocławiu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: