• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Wrocław

  Zamów kuriera UPS we Wrocławiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Wrocław

  Masz do wysłania paczkę i szukasz dobrej opcji dostawy? Tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od tego, aby kurier UPS Wrocław zajął się jej doręczeniem. GlobKurier.pl to platforma współpracująca z największymi przewoźnikami. Znajdziesz u nas korzystne cenowo oferty dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Sprawdź, jak nadać paczkę, przesyłkę krajową, międzynarodową lub skorzystaj z usług dodatkowych. Kurier UPS to także możliwość ekspresowego doręczenia. Przy wyborze tej opcji odbiorca będzie mógł cieszyć się przesyłką już następnego dnia roboczego. Najlepsza opcja dostawy na GlobKurier.pl. Chcesz skorzystać z usług firmy transportowej o ugruntowanej pozycji na rynku? Możemy zaproponować Ci przewoźnika, który w branży działa już od ponad 100 lat. United Parcel Service powstało w 1907 roku jaki American Messenger Company. Dziś działa prężnie zarówno na Polskim, jak i światowym rynku. Przesyłki dostarczane są z niebywałą szybkością. Kurierzy doręczają przy pomocy rowerów, samochodów, samolotów, a w niektórych miejscach na świecie, także dronów. 

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Na sukces firmy pracuje każdego dnia 540 tys. pracowników. Jeśli ważne są dla Ciebie takie wartości jak wyrafinowanie czy profesjonalizm, oraz cenisz sobie szybkie, i niedrogie przesyłki, to kurier UPS będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Na terenie Wrocławia przesyłki doręczane są zazwyczaj w godzinach 9:00 a 19:00. Po wybraniu odpowiedniej opcji paczkę odebrać można także w jednym z 59 punktów odbioru, które w zależności od lokalizacji czynne są od 6:00 do 22:00. Jest to dobre rozwiązanie dla osób pracujących lub często przebywających poza domem. Nie przepłacaj za doręczenie przesyłki – tani kurier Wrocław. Wejdź na GlobKurier.pl, zamów kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę i niezwłocznie doręczy ją do adresata. Jak to zrobić? W pierwszej kolejności odpowiednio zapakuj paczkę. Następnie zważ ją oraz dokładnie zmierz. Na nasze platformie internetowej wypełnij formularz wyceny. 

  Po wykonaniu tego kroku wyświetlimy Ci najlepsze opcję dostawy. Wybierz nadanie kurierem UPS, które najbardziej Ci odpowiada. W zależności od adresu doręczenia możesz wybrać przesyłkę standardową lub ekspresową. Ekspresowe przesyłki mogą być doręczane do godziny 10:30, 12:00, 14:00, wszystko zależy od opcji dodatkowych jakie wybierzesz. Kolejnym krokiem będzie opłacenie zamówienia i oczekiwanie na przyjazd kuriera. Czekanie nie leży w Twojej naturze? Paczkę możesz także dostarczyć samodzielnie do jednego z dwóch terminali UPS, które znajdują się we Wrocławiu. Punkty czynne są zazwyczaj między godziną 9:00 a 18:00. Szczegółowe informacje odnośnie godzin otwarcia oraz lokalizacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Na platformie możesz również śledzić etapy doręczenie, jakie będzie pokonywała paczka.  

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników we Wrocławiu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: