• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Wrocław

  Zamów kuriera  Poczta Polska we Wrocławiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Wrocław

  Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego. Przed wieloma laty był także stolicą Dolnego Śląska. Jest to czwarte miasto pod względem liczby ludności w Polsce i piąte pod względem powierzchni. Jest to główny ośrodek aglomeracji wrocławskiej, należy również do Unii Metropolii Polskich i Eurocities. Na terenie Wrocławia i całej aglomeracji prężnie rozwija się wiele branż przemysłowych. Kurier we Wrocławiu to bardzo często wybierana usługa przez mieszkańców całej aglomeracji wrocławskiej. Choć na jej terenie funkcjonuje kilka firm kurierskich, najczęściej wybierane są usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. We Wrocławiu znajduje się blisko 70 placówek Poczty Polskiej, które rozmieszczone są w różnych częściach miasta, co znacznie zwiększa dostępność usług. Pocztex Ekspres 24 to usługa, dzięki której nadana paczka może być u adresata już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Można wybrać również jedną z opcji dodatkowych, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Pocztex Kurier 48 natomiast gwarantuje dostarczenie przesyłki do odbiorcy najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku.

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex we Wrocławiu z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Wrocław to jedna z najchętniej wybieranych usług wśród mieszkańców Wrocławia. Kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jak i instytucji. 
  Aby nadać paczkę i skorzystać z usługi Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy odwiedzić stronę GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz, który służy do wyceny wysyłki paczki. W odpowiednie pola należy wpisać wagę, wymiary oraz ilość paczek. Następnie wystarczy wcisnąć przycisk “zamów kuriera” i rozpocząć uzupełnianie danych adresowych odbiorcy i nadawcy. 

  GlobKurier.pl umożliwia nie tylko łatwe i szybkie nadanie paczki, ale także śledzenie przesyłki na każdym etapie transportu. Korzystanie z tego serwisu to gwarancja najwyższej jakości usług i terminowego dostarczenia przesyłek. Jednocześnie na stronie dostępne usługi mają najniższe ceny na rynku i najwięcej możliwości, jeśli chodzi o opcje dodatkowe. Aby jeszcze szybciej nadawać paczki, wystarczy założyć konto klienta na stronie – to jeszcze lepszy sposób, aby móc wysyłać szybkie i tanie przesyłki nie tylko z Wrocławia, ale i z całego kraju w dowolne miejsce na świecie.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników we Wrocławiu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: