• globbox

  GlobBox Tychy

  Sprawdź ofertę GlobBox w Tychach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Tychy

  Chcesz nadawać swoje przesyłki w Tychach tanio, a zarazem wygodnie? Wybierz ofertę Globbox. Sieć punktów paczkowych ma swoje punkty rozsiane zarówno w mniejszych, jak i większych miejscowościach. Można zatem wysyłać je w godzinach otwarcia i liczyć na dostawę do odbiorców w ciągu jednego czy też dwóch dni roboczych. Co warto wiedzieć na temat działalności Globbox w Tychach? Gdzie znajdziesz punkty nadania i odbioru? Globbox Tychy – gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru? Poradnik dla klientów indywidualnych i firm.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Chcesz wysłać swoją paczkę tanio i szybko, a nie prowadzisz działalności, a może szukasz możliwości zoptymalizowania kosztów wysyłki w firmie? Globbox w Tychach w każdym z powyższych przypadków jest idealną opcją dla Ciebie. Możesz w mieście znaleźć dwa punkty nadania i odbioru. Jeden z nich znajduje się przy ul. Księdza Tischnera 1. Zatem zlokalizowany jest w Kauflandzie. W ten sposób masz pewność, że nawet w okresie lockdownu nadasz swoją przesyłkę, bowiem nawet wtedy sklepy spożywcze są otwarte. Możliwość nadawania w tym punkcie jest od poniedziałku do soboty w godz. od 7.00 do 21.30. Jest jeszcze jeden punkt nadania i odbioru w Tychach. Mowa tu o sklepie Rabat przy ul. Zwierzynieckiej 31. Paczki można nadawać od poniedziałku do soboty w godz. od 6.00 do 21.00, a także w niedzielę od 9.00 do 18.00. Zatem, prowadząc firmę, możesz zagwarantować osobom zamawiającym towary w weekend, że wyruszą one w drogę do nich już w poniedziałek rano. Wystarczy, że skorzystasz z punktu nadania, bo usługę wygodnie opłacisz online. Przekonaj się jakie to proste! Nadaj przesyłkę w Globbox w Tychach i ciesz się szybkością wysyłki! Zamów kuriera  lub nadaj paczkę w punkcie Globbox. Wystarczy, że wejdziesz na stronę: www.globbox.net,  następnie klikniesz “zaloguj/zarejestruj się”. 

   

  Po dokonaniu rejestracji czy zalogowaniu, gdy masz już konto, możesz wycenić swoją przesyłkę lub przesyłki. Określ najpierw rodzaj, bo do wyboru jest koperta, paczka lub paleta. Musisz wiedzieć, że w przypadku towarów cięższych niż 50 kg możesz nadawać je jedynie na paletach. Owa paleta nie może być też wyższa niż 200 cm. Gdy decydujesz się na opcję paczki, musisz wiedzieć, że suma wymiarów (długość, szerokość, wysokość) nie może przekraczać 210 cm. Po ustawieniu kraju nadania i odbioru pozostaje wyszukanie najkorzystniejszych opcji wysyłki. Po wybraniu przewoźnika należy opłacić przesyłkę online, a następnie wydrukować otrzymany list przewozowy, zapakować paczkę i nakleić na nią etykietę. W przypadku opcji kuriera trzeba wiedzieć, że nadając przesyłkę do godz. 11, można liczyć na jej odebranie w tym samym dniu przez kuriera. Tani kurier w Tychach – z Globbox to naprawdę możliwe! Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to Globbox oferuje Ci szereg korzyści. Możesz wysyłać paczki do 50 kg, ponadto generować zbiorowe listy przewozowe, a także faktury. Oferowany jest ponadto odroczony termin płatności. Swoim klientom możesz wysyłać przesyłki za pobraniem. Musisz wtedy jednak pamiętać o opłaceniu dodatkowo ubezpieczenia. Przesyłki Globbox w większości trafiają do klientów w ciągu jednego dnia, zwykle maksymalny czas doręczenia to dwa dni robocze.          

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tychach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: