• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Tychy

  Zamów kuriera DHL w Tychach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Tychy

  Miasto Tychy należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest doskonale skomunikowane z pozostałymi miastami aglomeracji, jak choćby Katowice, Mysłowice lub Mikołów. Liczne przedsiębiorstwa i duża liczba mieszkańców sprawiają, że do Tychów codziennie docierają setki paczek ze sklepów internetowych. Usługi kurierskie DHL cieszą się tu dużą popularnością, o czym świadczy rosnąca liczba partnerów prowadzących punktu odbioru paczek. Gdzie odebrać i nadać paczkę DHL w Tychach?
  Punkty DHL POP mieszczą się w Starych i Nowych Tychach. Kilka punktów POP znajduje przy Alei Bielskiej, natomiast pozostałe są zlokalizowane w wielu sklepach Żabka niemalże na każdym osiedlu. Klienci DHL w Tychach mogą skorzystać z lokalnych punktów odbioru i nadawania paczek, dzięki czemu przesyłki docierają do nich szybciej i efektywniej. Kurier DHL w Tychach oferuje dodatkowo możliwość odebrania paczki w kilku sklepach ABC i salonie Inmedio.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier DHL Tychy nie posiada siedziby na terenie miasta. Najbliższy punkt DHL Parcel znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Legionów 257. Punkt działa w godzinach 8-18 w dni robocze i od 8 do 14 w soboty. Można dostarczyć do niego wszelkie przesyłki, w tym paczki o niestandardowych wymiarach lub wadze przewyższającej dopuszczalne limity w punktach POP. Z DHL Parcel odbierze się też przesyłki, które zamówiono do punktu lub gdy próbowano je dostarczyć pod nieobecność odbiorcy. Kurierzy DHL w Tychach dostarczają paczki do odbiorców od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. W ustalonych indywidualnie godzinach można skorzystać z usługi odbioru paczki bezpośrednio z domu lub firmy nadawcy. Zamów kuriera w Tychach i nie przepłacaj!

  Tani kurier Tychy dostarczy paczki każdego typu i dowolnej wielkości. Na wysyłce zaoszczędzi się, gdy skorzysta się z platformy globkurier.pl. Znajdzie się na niej porównanie ofert różnych firm kurierskich. Użytkownik może wybrać najtańszą z nich lub wybrać konkretnego kuriera ze względu na jego renomę. Usługa zamów kuriera pozwala zaoszczędzić nawet do 70% kosztów przesyłki, dzięki cenom wynegocjowanym przez serwis.  Za pośrednictwem platformy globkurier.pl z Tych wyśle się przesyłki o niewielkich gabarytach, palety z towarami oraz paczki niestandardowe. Wszystkie paczki można objąć opcjonalnym ubezpieczeniem oraz skorzystać z usługi ich priorytetowego doręczenia. Kurier DHL dostarcza wszystkie paczki na terenie kraju oraz za granicę – listę państw, do których można wysłać paczki międzynarodowe użytkownicy znajdą na stronie globkurier.pl

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: