• kurier InPost

  Kurier InPost Tychy

  Zamów kuriera InPost w Tychach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier InPost Tychy

  Kurier InPost Tychy – wybierz najkorzystniejszą formę przesyłki. Przesyłanie paczek czy to pojedynczych, czy w większej ilości wiąże się z niemałymi kosztami. Można jednak je ograniczyć decydując się na usługi kuriera InPost. Tychy są miastem, gdzie w każdej dzielnicy można znaleźć paczkomaty, a ich liczba stale się zwiększa. Można też postawić na wygodę i zdecydować się na kuriera. Które rozwiązanie i dla kogo będzie lepsze? Kurier InPost w Tychach – to się opłaca!  Korzystając z usług InPost możesz zdecydować się na paczkomat, którym nadajesz przesyłki o wymiarach nie większych niż 41x38x64 cm. Zatem wiadomo, że jeśli paczka przekracza ten wymiar, konieczne jest zamówienie kuriera InPost, który realizuje usługę od drzwi do drzwi. Tutaj jednak istotne znaczenie ma fakt, że wymiary łączne całej paczki nie powinny przekraczać 220 cm. Nie oznacza to, że większej przesyłki w ogóle wysłać nie można, jednak trzeba w takiej sytuacji uiścić opłatę dodatkową, która jest niemała. Zatem warto trzymać się podanych wymiarów, a wtedy usługa to będzie naprawdę tani kurier.

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Tychy to miasto, gdzie wielu przedsiębiorców z branży e-commerce, czy to funkcjonujących na Allegro czy też prowadzących własne sklepy internetowe szuka najlepszych sposobów na szybkie dotarcie z zakupionym czy zamówionym towarem do klienta. Niewątpliwie kurier InPost gwarantuje szybką dostawę w dużej mierze w ciągu jednego dnia roboczego lub maksymalnie do dwóch dni roboczych. Ten czas może się przedłużyć w sytuacji, gdy paczkomaty są przepełnione, jednak zdarza się to stosunkowo rzadko i nawet w okresach wzmożonych zamówień rozlokowanie paczek jest bardzo sprawne. Podobnie rzecz ma się z dostarczeniem od drzwi do drzwi, gdzie problemem mogą być zakorkowane miasta. Warto wybierać takie lokalizacje paczkomatów czy punktów odbioru, które znajdują się blisko innych. W ten sposób znalezienie dogodnego miejsca dla paczki zajmie kurierowi mniej czasu. Kurier może odebrać od Ciebie paczkę w godzinach od 9 do 17. Paczka do paczkomatu nie powinna ważyć więcej niż 25 kg. Z kolei paczka od drzwi do drzwi – 30 kg, choć realizowane jest dostarczanie paczek nawet 50 kg dla firm. 

  Jak zamawiać kuriera InPost w Tychach bez zbędnych formalności? Skorzystaj z platformy Globkurier.pl i zamów kuriera InPost. Możesz porównać oferty po wpisaniu gabarytów paczki, zatem jej długości, szerokości i wysokości, a także wagi. Musisz pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu paczki, jeśli wysyłasz przedmioty podatne na stłuczenie czy też uszkodzenie. Warto paczkę zaopatrzyć w odpowiednie naklejki z ostrzeżeniem, aby kurier wiedział, że musi się z nią ostrożniej obchodzić. Po wyborze oferty InPost w Globkurier.pl, możesz dokonać płatności online, a następnie wydrukować list przewozowy. Zatem zamów kuriera i ciesz się wygodą w przypadku nadawania większej ilości przesyłek. Gdy masz ich kilka, korzystniejszą opcją pod względem ceny może być paczkomat. Jego zaletą jest także fakt, że możesz z niego korzystać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. To oferta, która Cię nie zawiedzie. Możesz liczyć też na możliwość darmowego ubezpieczenia paczki do 200 zł, a także śledzenie drogi doręczenia za darmo.                  

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tychach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: