• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Tychy

  Zamów kuriera  Poczta Polska w Tychach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Tychy

  Tychy położone są w województwie śląskim, tuż obok Katowic, Lędzin i Mikołowa. Znajdują się w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, są również udziałowcem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W Polsce Tychy kojarzone są przede wszystkim z browarem Tyskie Browary Książęce, który obecnie wchodzi w skład Kompanii Piwowarskiej S.A. Kurier w Tychach to bardzo często wybierana usługa przez mieszkańców tego miasta i okolic. Mieszkańcy mogą wybierać pośród kilku firm transportowych, jednak najczęściej wybierają usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48. W Tychach znajduje się 18 placówek Poczty Polskiej, co znacznie ułatwia dostęp do tychże usług. Pierwsza usługa – Pocztex Ekspres 24 to gwarancja dostarczenia paczki do adresata  już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Dodatkowo można zdecydować się na opcję dodatkową, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Druga – Pocztex Kurier 48 – zapewnia dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku.

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Tychach z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Tychy to najczęściej wybierana usługa pośród mieszkańców i przedsiębiorców z tego miasta. Cenią sobie sprawne działanie kurierów, niskie ceny oraz szybkie dostarczanie paczek. Aby nadać przesyłkę kurierem Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy wejść na stronę  GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz do jej wyceny. W odpowiednie pola należy wpisać wagę, wymiary oraz ilość paczek i wybrać ewentualne opcje dodatkowe. Kolejnym krokiem jest naciśnięcie przycisku “zamów kuriera”, a następnie wypełnienie niezbędnych danych adresowych odbiorcy i nadawcy.  

  Ważną i przydatną opcją jest też to, iż każdą nadaną paczkę obie strony mogą śledzić na każdym etapie jej transportu. GlobKurier.pl zyskuje coraz więcej zwolenników, dzięki najniższej ofercie cenowej, szerokiemu asortymentowi usług kurierskich oraz ich najwyższej jakości. Łatwo i sprawnie każda osoba może założyć konto klienta w serwisie, co dodatkowo przyspieszy nadawanie kolejnych paczek. Wiąże się to także z dodatkowymi benefitami. Szybkie wysyłanie, terminowe dostarczanie i atrakcyjne ceny to czynniki, które bardzo pozytywnie wpływają na zadowolenie każdej ze stron. Docenią je nie tylko właściciele sklepów internetowych, ale i osoby, które rzadko nadają paczki.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tychach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: