Menu

globbox

GlobBox Rybnik

            Sprawdź ofertę GlobBox w Rybniku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

 

GlobBox Rybnik

Prowadzisz działalność handlową w Rybniku? Chcesz wysyłać swoje towary tanio i wygodnie? Skorzystaj z Globbox. Rybnik jest miastem, gdzie panuje spora konkurencja wśród firm handlowych, w tym tych działających w branży e-commerce. Warto być o krok przed konkurencją i proponować swoim klientom korzystne ceny i szybką wysyłkę. Co zatem oferuje Globbox w Rybniku? Gdzie znajdziesz punkt nadania i odbioru paczek? Globbox Rybnik – wybierz się do punktu nadania, nie musisz czekać na kuriera.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Globbox w Rybniku oferuje Ci elastyczną ofertę. Możesz zamówić kuriera, który odbierze Twoje paczki. Jednak masz też do dyspozycji punkt nadania. Zatem Twoi klienci zawsze mogą liczyć na błyskawiczną wysyłkę towarów. Punkt nadania i odbioru czynny jest przy ul. Grunwaldzkiej 46 w godz. od 9.00 do 17.00. Warto wiedzieć, jakie przesyłki można nadawać w ramach oferty Globbox. Otóż suma wymiarów paczki nie może przekraczać 210 cm. Sprawdź zatem długość, szerokość i wysokość, a następnie zsumuj te wartości. Standardowa paczka nie może być też cięższa niż 30 kg. Prowadząc działalność gospodarczą, można wysyłać również paczki niestandardowe do 50 kg. Do paczek niestandardowych zaliczają się również te, które opatrzone są etykietami ostrzegawczymi, czy nie posiadające tradycyjnego, sześciennego kształtu. Trzeba wiedzieć, że gdy paczka nie mieści się do kartonu, ale mieści się w wymaganych wymiarach, należy ją opakować folią bąbelkową trzykrotnie oraz zabezpieczyć taśmą. Takie są wymogi Globbox. Dzięki temu można stwierdzić z dużą pewnością, że Twoja paczka nie zniszczy się w trakcie transportu. Gdy nadajesz paczki na paletach, zamów kuriera, który odbierze je od Ciebie i przyjedzie pod wskazany adres. Paczki na paletach dostarczane są w systemie od drzwi do drzwi. 

Nadaj przesyłkę w Globbox w Rybniku w sposób błyskawiczny. Dowiedz się jak to zrobić! Aby nadać paczkę w Globbox, musisz zarejestrować się na stronie: www.globbox.net. Trwa to zaledwie chwilę. Od razu po dokonaniu rejestracji możesz wyceniać swoje przesyłki. Najpierw określ rodzaj (koperta, paczka lub paleta). W przypadku palet musisz wiedzieć, że nie mogą być wyższe niż 200 cm. Wpisujesz wszystkie wymiary, a także określasz dokładną wagę paczki. Jeśli wysyłasz przesyłkę międzynarodową określasz kraj nadania jako Polska i wybierasz z listy kraj odbioru. Globbox wysyła swoje paczki do ponad 200 krajów na świecie. Kurier po odebraniu takiej paczki z punktu przekazuje ją do sortowni, potem trafia ona na lotnisko i właśnie transportem lotniczym dostarczana jest pod wskazany adres. Po wpisaniu gabarytów należy kliknąć wyceń przesyłkę. Ukaże się lista opcji. Wybierz jedną z nich, opłać online, a następnie wydrukuj list przewozowy. Udaj się do punktu lub czekaj na kuriera. Tani kurier w Rybniku, czyli Globbox oferuje szereg udogodnień dla firm. Przede wszystkim mogą generować zbiorowe listy przewozowe, faktury, a także korzystać z odroczonych terminów płatności. Każdy użytkownik może również śledzić przesyłki po zalogowaniu. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rybniku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: