Logo
Menu

globbox

Globbox Przemyśl

                          Sprawdź ofertę GlobBox w Przemyślu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

 

Globbox Przemyśl

Przemyśl jest miastem liczącym ponad 60 tys. mieszkańców. Wielu z nich, zwłaszcza w okresie pandemii dokonuje zakupów online. W związku z tym usługi kurierskie cieszą się olbrzymim powodzeniem. Jednakże wpływ na wybór kuriera ma przede wszystkim dbałość o zawartość przesyłek, krótkie terminy dostaw i przede wszystkim cena za wysyłkę. Jedną z prężniej rozwijających się firm, spełniających obecne oczekiwania mieszkańców Przemyśla jest broker kurierski Globbox. Co ma zatem kluczowy wpływ na wzrost popularności brokera?Czy faktycznie jest to firma godna zaufania, oferująca usługi w atrakcyjnych cenach?

Nadaj przesyłkę z Globbox

Globbox jest firmą, umożliwiającą wybór kuriera, spośród współpracujących z nią ponad 50 przewoźnikówDbając o wysoką jakość usług broker przede wszystkim czuwa nad bezpieczeństwem wysyłek, a w razie konieczności gwarantuje obsługę procedury reklamacyjnejPonadto zapewnia kilka metod nadawania paczek, w sposób komfortowy dla Klientów. Stworzył sieć punktów paczkowych, w których można osobiście odbierać i nadawać przesyłki oraz udostępnił możliwość składania zleceń na wysyłkę drogą online.  Inną bardzo wygodną opcją nadania przesyłki w Globbox jest Internet. Wystarczy wejść na stronę brokera Globbox, aby wycenić paczkę, wybrać partnera logistycznego i opłacić zlecenie.  Z kolei celem wyceny paczki należy podać jej wagę i wymiary. Podać kraj nadania i doręczenia, określić liczbę paczek oraz określić zawartość przesyłki. 

W następnym kroku należy wybrać przewoźnika oraz opcję płatności. Po sfinalizowaniu transakcji przesyłkę można już wysłać w wybranym punkcie paczkowym lub zamówić kuriera pod wskazany adres. Drugą możliwością nadania wysyłki w Globbox, bez konieczności wychodzenia z domu. W pierwszej kolejności należy wycenić przesyłkę, następnie dokonać wyboru przewoźnika. W kolejnym kroku należy opłacić usługę i wybrać opcję zamówienia kuriera lub w punkcie nadania przesyłki. Zaletą takiego rozwiązania są niskie ceny za zlecenia wysyłek. Ponieważ stawki cenowe na GlobKurier.pl, są nawet o 70% niższe od stawek obowiązujących bezpośrednio u przewoźników. Ponieważ Globbox proponuje równie atrakcyjne ceny, wniosek nasuwa się tylko jeden. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Przemyślu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: