Menu

globbox

GlobBox Opole

Sprawdź ofertę GlobBox w Opolu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Opole

Prowadząc działalność gospodarczą w branży e-commerce, należy jak najlepiej zoptymalizować koszty, które są po stronie klientów. Końcowa cena za dany towar, zwiększona z powodu kosztów wysyłki w sposób znaczący, często odstrasza klientów. Szukają takich firm, gdzie mogą skorzystać z darmowej wysyłki i to niekoniecznie przy bardzo wysokich kwotach. Jeśli chcesz oferować najlepsze ceny, wybierz Globbox. Opole jest miastem, gdzie znajdziesz punkt kurierski, ale i zamówisz kuriera od drzwi pod drzwi. Nadawanie z Globbox jest naprawdę tanie. Globbox Opole – nadawaj swoje paczki w punkcie lub zamawiaj kuriera pod wskazany adres.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Chcąc skorzystać z oferty Globbox w Opolu, należy wiedzieć, gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru. Otóż punkt kurierski znajdziesz przy ul. Dębowej 1. Działa on od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00. Masz zatem mnóstwo czasu, by nadać swoje paczki. Możesz to robić nawet dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Jak wiadomo, działalność w branży e-commerce ma to do siebie, że klienci zamawiają towary przez całą dobę. Warto premiować tych, którzy robią to np. do godz. 15 i zaoferować im wysyłkę jeszcze tego samego dnia. Z kolei wszystkim innym zagwarantować ją już w kolejnym dniu roboczym. Szybka, ale i tania wysyłka to dwa czynniki, na które zwracają baczną uwagę, a z Globbox paczki docierają do klientów w większości w ciągu jednego dnia bądź co najwyżej dwóch dni. Należy wiedzieć, że nie można nadawać paczek cięższych niż 50 kg w przypadku firm i 30 kg – w przypadku klientów indywidualnych. Cięższe paczki niż 50 kg powinny być nadawane na paletach. Jeśli o nie chodzi to także istnieje pewne ograniczenie, a mianowicie wysokość palety nie powinna przekraczać 200 cm. Z kolei suma wymiarów paczki nie może być większa niż 210 cm. Do przesyłek niestandardowych warto zamówić kuriera, który dostarczy je bezpośrednio na wskazany adres w systemie od drzwi do drzwi. 

Nadaj przesyłkę w Globbox i zamów kuriera w Opolu w korzystnej cenie! Co należy zrobić, aby nadać przesyłkę w Globbox? Zanim udasz się do punktu lub przyjedzie kurier, musisz najpierw zarejestrować się na stronie: www.globbox.net. Następnie możesz już wyceniać swoje przesyłki. Na samym początku określasz rodzaj (koperta, paczka lub paleta). Następnie wpisujesz wagę i wymiary, czyli długość, szerokość i wysokość przesyłki. Musisz jeszcze zaznaczyć kraj nadania i odbioru. Domyślnie ustawiona jest Polska, zatem dla przesyłek krajowych nie musisz nic zmieniać. Nawet przesyłki międzynarodowe możesz nadawać tanio. Po wypełnieniu formularza, wybierasz najkorzystniejszą opcję, płacisz za przesyłkę, drukujesz list przewozowy, a następnie pakujesz przesyłkę i na górze przyklejasz wydrukowaną etykietę. Potem możesz już nadać paczkę w punkcie w Opolu lub czekać na kuriera. Tani kurier w Opolu to właśnie Globbox. Wyszukiwarka jest niezwykle precyzyjna i otrzymujesz najbardziej korzystną wycenę za wysyłkę. Jeśli zamówisz kuriera do godz. 11, odbierze przesyłkę jeszcze tego samego dnia. Później możesz skorzystać z opcji jej śledzenia. Przedsiębiorcy w Globbox mogą korzystać ze zbiorczych faktur, a także odroczonych terminów płatności. Dlatego naprawdę warto spróbować!          

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Opolu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: