• globbox

  GlobBox Gliwice

              Sprawdź ofertę GlobBox w Gliwicach i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

   

  GlobBox Gliwice

  Masz do wysłania list lub paczkę? Nadaj przesyłkę GlobBox w jednym z punktów paczkowych. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na wysyłanie i odbieranie przesyłek w dogodnej lokalizacji. Teraz adresat nie musi już czekać na kuriera. Wystarczy, że uda się do punktu o wybranej przez siebie porze. To praktyczne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które dużo pracują lub prowadzą własny biznes. Dokonaj szybkiej wyceny na stronie internetowej i wybierz najkorzystniejszą dla siebie opcję wysyłki. Mamy ciekawą ofertę dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Sprawdź, jak działa GlobBox.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Interesuje Cię tani kurier Gliwice? Masz do nadania paczki i nie chcesz przepłacać? Skorzystaj z usług GlobBox i znajdź atrakcyjną ofertę wysyłki. Jakie zamówienia z nami zrealizujesz? Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz w prosty sposób wycenić przesyłkę i wybrać najkorzystniejszą formę dostawy. Doręczymy dla Ciebie paczki, koperty, jak i palety. Zamówienia realizowane są na terenie Gliwic, całej Polski oraz zagranicą. Doręczymy Twoją przesyłkę do: Niemiec, Francji, Anglii, Irlandii, Chin i USA. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Chcesz wysłać przesyłkę do bliskiej osoby? A może prowadzisz małą firmę i często wysyłasz listy? Jeśli zależy Ci na szybkim doręczeniu w dobrej cenie to sprawdź wycenę dostępną na naszej stronie internetowej. Odpowiednio wcześniej przygotuj swoją paczkę do wysyłki. Jeśli jest już spakowana wystarczy, że dokładnie ją zważysz i zmierzysz. Wprowadź te dane w serwisie GlobBox oraz uzupełnij dane adresowe i kontaktowe. 

  Po wykonaniu tych czynności system zaoferuje Ci różne możliwości wysyłki zamówienia. Dokonaj płatności i oczekuj na kuriera lub dostarcz przesyłkę do jednego z punktów nadań GlobBox. Nadawaj i odbieraj paczki w punkcie GlobBox. Pilna przesyłka do wysłania? Zamów kuriera na naszej stronie internetowej lub złóż zamówienie i nadaj wygodnie paczkę w jednym z punktów GlobBox. To komfortowa forma nadawania i odbierania, która znajduje się w dużych Polskich miastach oraz zagranicą. Do dyspozycji jest ponad 5500 punktów zlokalizowanych w bankach, kinach i sklepach. Daje to możliwość komfortowego odbioru zamówień w dogodnej lokalizacji, i wybranej przez siebie porze. Jeśli Twój tryb pracy jest nienormowany to jest to opcja, którą warto się zainteresować. Szczegółowy wykaz punktów oraz ich godziny lokalizacji znajdziesz u góry strony. Możesz również zamówić kuriera GlobBox i wysłać paczkę w tradycyjny sposób. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gliwicach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: