• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Gliwice

  Zamów kuriera UPS w Gliwicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Gliwice

  Gliwice to miasto położone na południu Polski, w województwie śląskim, nad rzeką Kłodnicą. Jest siedzibą władz powiatu gliwickiego. Na terenie miasta działa park technologiczny Technopark Gliwice, a także Podstrefa Gliwice Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W niej znajdują się między innymi fabryki Opel Manufacturing Poland i NGK Ceramics. W Gliwicach funkcjonuje także Kopalnia Węgla Kamiennego Sośnica oraz dystrybutor odczynników chemicznych Avantor Performance Materials Poland. Kurier w Gliwicach jest chętnie i często wybieraną usługą wśród mieszkańców tego miasta. Choć w okolicach miasta funkcjonuje kilka firm kurierskich, najczęściej wybierane są usługi kuriera UPS. W Gliwicach znajduje się 7 punktów UPS Access Point, w których można zarówno odebrać, jak i nadać przesyłkę. Kurierzy UPS dostarczają paczki od poniedziałku do piątku, między godziną 9:00 a 19:00 do klientów prywatnych oraz w godzinach roboczych do biur. Chcąc odebrać swoją przesyłkę w sobotę, można wykupić dodatkowo taką opcję przy nadawaniu paczki.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier UPS Gliwice to popularna i często wybierana usługa przez mieszkańców miasta i okolic. Ten przewoźnik oferuje szeroki wybór różnego rodzaju przesyłek i opcji dodatkowych, przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen. Chcąc wysłać paczkę kurierem UPS w Gliwicach najlepiej jest odwiedzić stronę GlobKurier.pl i wycenić koszt wysyłki paczki poprzez wypełnienie krótkiego formularzu. W nim należy podać informacje dotyczące wagi, wymiarów i ilości wysyłanych paczek. W tym momencie można zdecydować się na zakup jednej z opcji dodatkowych, jak dostawa w sobotę, wysyłka za pobraniem czy dostawa do określonej godziny. Po poznaniu całkowitego kosztu wysłania przesyłki należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i przejść do uzupełnienia niezbędnych danych adresowych odbiorcy i nadawcy.

   Nadawanie paczek w Gliwicach za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl to gwarancja najlepszych cen i najwyższej jakości usług. Na stronie znaleźć można jedynie znane, renomowane firmy kurierskie, które dostarczają paczki sprawnie i terminowo. Co więcej, każdą wysłaną paczkę można śledzić na każdym etapie jej podróży, aż do dostarczenia do adresata. Aby wysłać paczkę przez GlobKurier.pl nie trzeba posiadać konta klienta na stronie, co dla niektórych osób może być dużą zaletą. Warto jednak to zrobić, gdyż w ten sposób można znacznie usprawnić nadawanie przesyłek, a także skorzystać z innych, dodatkowych benefitów.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gliwicach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: