• kurier InPost

  Kurier InPost Gliwice

  Zamów kuriera InPost w Gliwicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier InPost Gliwice

  InPost jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych prywatnych operatorów logistycznych w Polsce. Przedsiębiorstwo powstało w 2006 roku. Od tamtej pory rozwija się bardzo dynamicznie, osiągając niezwykłe rezultaty. Nawet pandemia koronawirusa nie zdołała zachwiać stabilnością rodzimej firmy kurierskiej. W jaki sposób działa InPost, w jakich godzinach pracują jego kurierzy i jak wygląda ta kwestia w mieście Gliwice? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdują się w poniższym artykule. Miłej lektury! InPost jest przedsiębiorstwem kurierskim, które powstało w roku 2006. W tym samym roku nastąpił strajk listonoszy Poczty Polskiej, więc InPost wszedł niejako w ich rolę, zdobywając swoją pozycję na rodzimym rynku pocztowym. Firma zaczęła rozwijać się bardzo dynamicznie, tworzyć bardzo gęstą sieć logistyczną i dystrybucyjną, osiągając wreszcie kształt, z jakiego jest znana do dzisiaj. Należy również dodać, że działalność InPostu nie ogranicza się tylko do Polski. Słynne Paczkomaty tego przedsiębiorstwa można spotkać już we Włoszech czy Wielkiej Brytanii, a także w Austrii, Francji i Rosji.

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurierzy InPost: w jakich godzinach pracują? Kurier InPost dostarcza paczki i przesyłki do Paczkomatów i pod wskazane adresy: do godziny 10:00; do godziny 12:00; do godziny 17:00. Paczki do 30 kg i o standardowych wymiarach (maksymalna suma wymiarów do 220 cm, najdłuższy bok do 120 cm) są dostarczane do 10:00 lub 12:00, paczki do 50 kg o standardowych wymiarach dostarczane są do godziny 17:00. InPost realizuje także zlecenia weekendowe, czyli tak zwaną Paczkę w Weekend. Przesyłki dostarczane są do klientów w weekend, jeśli nadanie nastąpi w piątek lub sobotę do godziny 13:00. Usługa obejmuje ponad 6000 Paczkomatów w całej Polsce. Jest to jedyny przewoźnik, który oferuje takie usługi.

  InPost objął Polskę siecią ponad 13 tysięcy Paczkomatów. Można z nich wygodnie odbierać i nadawać przesyłki. Uwaga: aktualnie wszystkie oddziały InPost pozostają zamknięte ze względu na pandemię koronawirusa! Tani kurier InPost? Z GlobKurier.pl to możliwe! Jeśli nie chcesz przepłacać, zamów kuriera przez GlobKurier.pl. Dzięki temu portalowi tani kurier (Gliwice) zawiezie Twoją paczkę tam, gdzie chcesz. Podaj rozmiar paczki, jej wagę (i ilość, jeśli paczek jest więcej niż jedna) oraz typ (ekspresowe, standardowe), a portal oszacuje koszt Twojej przesyłki. Kurier InPost (Gliwice) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. To wszystko!

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gliwicach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: