Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Gliwice

Zamów kuriera DHL w Gliwicach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Gliwice

Mieszkasz w Gliwicach i poszukujesz kuriera, który będzie bezpieczny, terminowy a przy tym niedrogi? Zastanawiasz się jaki tani kurier w Gliwicach jest warty twojej uwagi? W takim razie świetnie trafiłeś. Nasza platforma transportowa ma dla ciebie wiele ciekawych i atrakcyjnych cenowo propozycji. Jedną z nich jest kurier DHL. Gliwice są jednym z miast, w których ten międzynarodowy przewoźnik prowadzi swoją działalność. Jak skorzystać z jego usług? Podpowiadamy. Kurier DHL – kilka informacji o firmie.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

DHL to firma kurierska, która powstała w Niemczech. Obecnie jest to jednak przewoźnik o globalnym zasięgu. Wystarczy wspomnieć o tym, że obsługuje przesyłki w ponad 200 krajach, w tym również w Polsce. Zajmuje się dostawą przesyłek indywidualnych, paletowych, niestandardowych. To firma, która wprowadza szereg udogodnień i ułatwień takich jak możliwość przekierowania paczki czy dostawę door-to-door. Na uwagę zasługuje również fakt, że kurierzy tej firmy dostarczają paczki nie tylko w godzinach przedpołudniowych – z powodzeniem możemy również zamówić dostawę popołudniową a nawet wieczorną. Słowem, jest to przewoźnik, który potrafi zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów. Kurier DHL Gliwice – jakie możliwości mają mieszkańcy tego miasta? Kurier DHL w Gliwicach jest dostępny dla każdego. Na terenie miasta znajduje się wiele POPów, czyli punktów obsługi paczek. Wśród nich wymienić możemy między innymi Inmedio w Centrach Handlowych Auchan i Forum. Warto jednak mieć świadomość, że kuriera DHL w Gliwicach możemy zamówić za pośrednictwem internetu bez wychodzenia z domu. Wówczas odbierze on paczkę spod naszych drzwi.

Globkurier.pl – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Nikt nie lubi przepłacać. Dlatego mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Choć ceny DHL są atrakcyjne z nami możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Jako platforma transportowa negocjujemy ceny z przewoźnikami, dlatego też kurier DHL w Gliwicach może kosztować nawet o 70 procent mniej. Wystarczy, że zamówisz go korzystając z naszej strony internetowej. To szybkie, proste i bezpieczne. Podaj adres odbioru paczki oraz dane i adres nadawcy. Zmierz i zważ swoją przesyłkę oraz wprowadź te dane na naszej stronie. Otrzymasz szybką wycenę. Bez trudu zapłacisz online oraz wydrukujesz gotowy list przewozowy. Ceny kurierów DHL zaczynają się od niespełna 12 złotych za paczkę o wadze do 5 kg. Możesz również skorzystać z bardzo atrakcyjnych cen ubezpieczeń (już od 3 złotych).Co ważne, mamy nie tylko oferty dla osób prywatnych, ale również rozwiązania dla biznesu, dzięki którym możesz sprzedawać swoje towary efektywniej a przy tym taniej.Już dziś zamów kuriera i przekonaj się, że warto.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gliwicach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: