• globbox

  GlobBox Elbląg

  Sprawdź ofertę GlobBox w Elblągu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Elbląg

  Każda firma musi maksymalnie dbać o swoich klientów, a firma z branży e-commerce, gdzie konkurencja jest coraz większa w szczególności. Dotyczy to chociażby, a może przede wszystkim, szybkiej wysyłki towarów do klientów. Tę gwarantuje Globbox. Elbląg jest jednym z miast, gdzie dostępna jest ta sieć punktów paczkowych. Możesz oczywiście wysyłać przesyłki także z miast ościennych. Co warto wiedzieć na temat działalności Globbox w Elblągu? Globbox Elbląg – nadaj przesyłkę w punkcie lub zamów kuriera do domu czy firmy.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Chcesz nadać swoją paczkę po godz. 17.00? Nic nie stoi na przeszkodzie, bo poza działalnością kurierów, odbierających paczki w godzinach do 9.00 do 17.00, masz do dyspozycji także punkt paczkowy Globbox w Elblągu. Znajduje się on przy ulicy Teatralnej 5. Paczki można nadawać w godzinach od 7.00 do 21.30. Gdy zostaną nadane do godz. 11, kurier może odebrać je jeszcze tego samego dnia. Wysyłka towarów do klienta może być zatem bardzo szybka. Warto jeszcze wiedzieć, jakie przesyłki można wysyłać w punktach. Otóż suma wymiarów paczki nie może przekraczać 210 cm. Jeśli wysyłasz towary na palecie, to nie powinna być ona wyższa niż 200 cm. Oczywiście w tym przypadku kurier odbiera palety od Ciebie i dostarcza do sortowni lub bezpośrednio do klienta. Usługa odbywa się w systemie od drzwi do drzwi. Generalnie Globbox szczyci się tym, że znaczna większość przesyłek dostarczanych jest w ciągu jednego dnia, najpóźniej w ciągu dwóch dni. Zatem to nie tylko tani, ale i szybki kurier. Globbox współpracuje z wieloma największymi partnerami logistycznymi. Wśród nich można wymienić choćby DPD, czy Fedex. W Globbox w Elblągu można nadawać także przesyłki międzynarodowe. Są one odbierane przez kuriera i przekazywane do transportu lotniczego. 

  Następnie trafiają do sortowni danej firmy kurierskiej i pod wskazany adres. Nadaj przesyłkę w Globbox w Elblągu bez zbędnych formalności. Zamów kuriera i nadaj przesyłkę w Globbox w Elblągu bez konieczności wypełniania wielu dokumentów. Wystarczy, że zarejestrujesz się na: www.globbox.net. Następnie możesz już wyceniać swoje przesyłki. Podaj wagę, a także wymiary (długość, szerokość i wysokość). Pola są oznaczone zatem dokładnie wiesz, gdzie i co masz wpisać. Nie ma zatem żadnych niedomówień i błędów. Zaznacz jeszcze kraj nadania i kraj odbioru. Ta opcja konieczna jest w przypadku przesyłek międzynarodowych, bo dla krajowych domyślnie ustawiona jest Polska. Wystarczy już tylko kliknąć “wyceń przesyłkę”. Ukażą się wszystkie najkorzystniejsze opcje. Tani kurier w Elblągu to właśnie Globbox. Po wybraniu taniej wysyłki opłacasz ją online, drukujesz list przewozowy, a następnie nadajesz w punkcie lub czekasz na kuriera. Przedsiębiorcy mogą generować zbiorowe listy przewozowe i faktury, co znacznie ułatwia im prowadzenie działalności. Globbox oferuje również możliwość wysyłania towarów za pobraniem. Trzeba jednak pamiętać o wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia. Można wysyłać paczki do 30 kg lub do 50 kg w przypadku firm. Po zalogowaniu każdy użytkownik może śledzić swoje przesyłki. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Elblągu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: