Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Elbląg

Zamów kuriera DHL w Elblągu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Elbląg

DHL (a właściwie: DHL International GmbH) to niemiecka firma kurierska, która zajmuje się realizacją przesyłek i logistyką. Przedsiębiorstwo działa na skalę światową, dostarczając przesyłki do ponad 220 krajów (w tym do Polski). Czym charakteryzuje się DHL, jak wyróżnia na tle innych firm kurierskich, w jaki sposób działa i w jakich godzinach można oczekiwać kuriera? Odpowiedzi na te pytania (a także na pytania dotyczące pracy DHL w mieście Elbląg) znajdują się w poniższym artykule!

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Czym jest DHL? DHL jest przedsiębiorstwem, które powstało w USA. W roku 2002 zostało przejęte przez Deutsche Post i od tamtej pory znane jest w swojej obecnej formie. Przewozi paczki na skalę międzynarodową, dostarczając je nawet do tych krajów, do których żaden inny przewoźnik paczek nie dostarcza (na przykład do Iranu). W jakich godzinach pracuje kurier DHL? Kurier DHL pracuje w określonych ramach czasowych i dostarcza przesyłki: w następnym dniu roboczym do południa; między godziną 18 a 22; do końca dnia roboczego. Nie da się ukryć, że DHL jest potentatem na rynku kurierskim, a dzięki ogromnemu doświadczeniu i równie wielkim możliwościom logistycznym kurierzy pracujący dla przedsiębiorstwa dostarczają paczki nawet w sobotę. DHL w Elblągu: punkty nadania i odbioru Elbląg jest jednym z większych miast województwa warmińsko-mazurskiego. Niestety na jego terenie nie znajduje się żaden z Punktów Obsługi Klienta, a najbliższy jest w Gdańsku. Inaczej wygląda kwestia sieci punktów partnerskich DHL. Na terenie całego kraju jest ich ponad 12 tysięcy, natomiast w Elblągu aż kilkadziesiąt.

Chodzi oczywiście o Punkty Obsługi Paczek DHL, a także o Automaty Paczkowe DHL. Każdy z owych punktów lub urządzeń można wygodnie i szybko zlokalizować na mapie przygotowanej przez DHL. Tani kurier? Tylko z GlobKurier.pl! Jeśli więc nie chcesz przepłacać, bo interesuje Cię wyłącznie tani kurier (Elbląg), możesz skorzystać z możliwości, jakie oferuje portal GlobKurier.pl. Zamów kuriera za pomocą tego portalu i nie przepłacaj! Wejdź na stronę Globkurier.pl gdzie będziesz mógł/mogła wycenić swoją paczkę (wystarczy podać jej rozmiary, wagę i ilość, a także typ: standardową bądź ekspresową), klikając w “Wyceń przesyłkę”. GlobKurier.pl przedstawi Ci ofertę, z której dowiesz się o cenie wysyłki Twojej paczki. Uzyskasz informacje dotyczące kosztów przesyłki standardowej i ekspresowych. Porównaj ceny i wybierz opcję, która interesuje Cię najbardziej. Kurier DHL (Elbląg) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. To wszystko! Paczka trafi do adresata niebawem!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Elbląg

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: