Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Elbląg

Zamów kuriera  Poczta Polska w Elblągu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Elbląg

Elbląg położony jest na północnym wschodzie kraju, w województwie warmińsko – mazurskim. Jest ośrodkiem przemysłu ciężkiego, spożywczego, meblarskiego oraz turystycznego. Należy do Warmińsko – Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która nieustannie się rozwija. Wpływ na jej rozwój niewątpliwie mają przebiegające przez Elbląg drogi krajowe S7 i S22. Kurier w Elblągu jest bardzo często poszukiwaną usługą przez mieszkańców tego miasta. Na jego terenie znaleźć można kilka firm kurierskich, jednak zdecydowanie najczęściej wybierane są usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48. W Elblągu funkcjonuje 18 oddziałów Poczty Polskiej, co wpływa na dużą i łatwą dostępność tych usług. Pocztex Ekspres 24 to usługa, dzięki której odbiorca może otrzymać swoją przesyłkę już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Dodatkowo można zdecydować się na opcję dodatkową, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Usługa Pocztex Kurier 48 umożliwia zaś dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Elblągu z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Elbląg jest najczęściej wybieraną usługą przez mieszkańców i przedsiębiorców z Elbląga i okolic. Aby nadać przesyłkę  kurierem Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy wejść na stronę  GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz do jej wyceny. W tym celu należy wpisać w odpowiednie pola takie informacje, jak waga, wymiary i ilość paczek. Dobrze jest zwrócić również uwagę na możliwość dokupienia opcji dodatkowych. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i wypełnić niezbędne dane adresowe odbiorcy i nadawcy. 

Przez cały czas trwania transportu paczki, obie strony mogą śledzić jej dane położenie, aż do momentu dostarczenia do adresata. GlobKurier.pl to chętnie odwiedzany serwis – zapewnia najniższe ceny na rynku, szybkie i sprawne nadawanie paczek oraz terminowość. Klienci mogą wybierać spośród wielu przewoźników i ich usług, dzięki czemu zarówno klienci indywidualni, przedsiębiorstwa, jak i instytucje mogą znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie. Warto też założyć konto klienta w serwisie, przez co nadawanie paczek stanie się jeszcze szybsze i wygodniejsze. Jest to niezbędna opcja dla osób, które wysyłają wiele paczek, na przykład prowadząc sklep internetowy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Elblagu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: